Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Taky občas zažíváš “bad hair day”? Tvoje vlasy neposlouchají a vypadají děsně? Nejde s nimi nic udělat? Tvoje vlasy zkrátka nemají den. Dnešní díl Mista Fashion blogu je právě pro tebe.

Mista Fashion Blog: Když tvoje vlasy nemají den

Mista Fashion Blog: Rychlé účasy
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Rychlé účasy
aktualizováno 30.01.2014, 12:11 | 30.01.2014, 00:00 | Krasna.cz/trm

Taky občas zažíváš “bad hair day”? Tvoje vlasy neposlouchají a vypadají děsně? Nejde s nimi nic udělat? Tvoje vlasy zkrátka nemají den. Dnešní díl Mista Fashion blogu je právě pro tebe.

Znáš ten pocit, když se ráno chystáš před zrcadlem a tvoje vlasy se rozhodly stávkovat. Rozpuštěné? V žádném případě, protože trčí všude možně. Dát je do culíku? To je nuda. Co s tím? Mista s Martou ti přináší několik tipů, jak si vytvořit rychlý účes a jak ho ozdobit či ozvláštnit.

 

Mnoho inspirativních a naprosto bleskových účesů najdeš v následujícím videu.

 


Použij to, co doma najdeš. Například různé kytičky do vlasů, můžeš pomocí nich připnout všelijak vlasy na stranu. Nebo můžeš zkusit do vlasů dát nějakou ozdobnou čelenku. Co třeba gumičková čelenka? Můžeš si ji jen tak nasadit přes vlasy a la hippie, a nebo za ní vlasy vzadu zastrčit a vznikne ti tak cool účes, jehož příprava trvá pár vteřin. Nebo zkus stáhnout vlasy do drdolu a čelenku si nasaď k němu.

 

Mista Fashion Blog: Rychlé účasy
(Foto: oficiální zdroj)

 

A co třeba vysoký drdol? (Přesný postup jak si ho Marta dělá, najdeš zde. Můžeš ho ozdobit například malým šátečkem (k dostání například v Claire’s). Vznikne ti takový rockabilly styl. A nebo chceš něco roztomilejšího? Zkus k drdolu připnout mašli na sponce.

 

Mista Fashion Blog: Rychlé účasy
(Foto: oficiální zdroj)


SLEDUJ SERIÁL:

MISTA FASHION BLOG: 7 způsobů, jak si upravit ofinu nebo patku
MISTA FASHION BLOG: Vlny pro dlouhé vlasy za 10 minut
MISTA FASHION BLOG: Jak si udělat drdol z krátkých vlasů

 

Nebo můžeš zkusit culík na straně a ozvláštnit ho výraznější gumičkou. Z culíku pak vytahej vlasy u hlavy, ať je více vzdušný a uvolněný. Nebo zkus dva copy. Ale ne jen tak obyčejné. Při pletení z nich vytahej pramínky do strany. Bude to mnohem zajímavější, než obyčejné klasické copánky. No a pokud je chceš ještě více ozvláštnit a válí se ti doma péřové náušnice, zkus je zapíchnout do copů - buď přímo do vlasů a nebo ke gumičkám.

 

Mista Fashion Blog: Rychlé účasy
(Foto: oficiální zdroj)


PŘEČTI SI TAKÉ:

Objev kouzlo šátků ve vlasech
Suchý šampon tě zachrání před mastnými vlasy
Čelenky nejen pro Indiány

 

Pokud máš kratší vlasy, zkus nějakou čelenku. Můžeš ji do vlasů dát jen tak, nebo aby ti stáhla vlasy z čela pryč. Pokud máš ráda výrazné doplňky, zkus čelenku s velkou mašlí. Můžeš ji doplnit i o brýle s výraznými obroučky a hned jsi jiná. Co třebas zkusit čelenku přes čelo? Vlasy také můžeš sepnout z obličeje pomocí různých kytiček a sponek. No a pokud nic z toho nefunguje, vezmi si prostě nějakou vtipnou čepici.

 

Rychlé účasy
(Foto: oficiální zdroj)

 

Zajímají tě témata o líčení, účesech, módě nebo o pečení? Na Mista Fahion Blogu najdeš celý archivu videí, tutoriálu a článků. Čeká tě tam taky poradna, kde ti na tvé otázky odpoví přímo Mista neb její vizážistka Marta.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Módní policie: Jak celebrity škemraly o lepší hodnocení? Podívejte se na dosud nezveřejněné záběry

Nejlépe oblékané dítě světa? Ani chvíli neváhejte, tenhle hošík všem vytře zrak60 hlasů
Vaše hodnocení