Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Také se ti líbí styl barvení vlasů nazývaný ombre, který si v poslední době oblíbily světové hvězdy? Mista ti v dalším netradičním a bláznivém dílu poradí, jak na to, aniž bys na vlasy musela použít nějaké permanentní barvy.

Mista fashion blog: Ombre ve vlasech i líčení

Mista Fashion Blog: Ombre styl - 2
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Ombre styl - 2
aktualizováno 17.01.2013, 00:00 | 17.01.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Také se ti líbí styl barvení vlasů nazývaný ombre, který si v poslední době oblíbily světové hvězdy? Mista ti v dalším netradičním a bláznivém dílu poradí, jak na to, aniž bys na vlasy musela použít nějaké permanentní barvy.

Že nevíš, co to ombre vlastně je? Je to trend v barvení - především vlasů – kdy se využívá barevný přechod. Například tmavé vlasy jsou probarvené tak, že konce jsou světlé až blond. Často se také ombre vyskytuje v barvách, jako je fialová, zelená, modrá apod.


Dnes ti přinášíme návod, jak si doma vytvořit snadno smyvatelnou variantu, protože nám je jasné, že ne každá z vás si hned může obarvit vlasy jinou barvou. Mista se tentokrát rozhodla pro "crazy" růžovou.

 

Mista Fashion Blog: Ombre styl - 9
(Foto: oficiální zdroj)


Na rozdíl od barvení ombre křídou (tenhle článek můžeš najít na MISTA FASHION BLOGu) je tenhle způsob trvanlivější a nezabarví ti tolik oblečení. Když ho ale budeš nanášet, dělej to raději v koupelně, aby sis nezapatlala svůj pokoj. V nejideálnějším případě si na to zavolej kamarádku.

 

Mista Fashion Blog: Ombre styl - 11
(Foto: oficiální zdroj)

 

Nemusíš se bát, že ti vlasy zůstanou barevné. Již po prvním umytí se ti barva úplně smyje.

 

Mrkni ve videonávodu, jak správně na to.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

TUTORIAL: Party líčení podle zpěvačky Misty
Mista exkluzivně: Naučí tě své oblíbené denní líčení
MISTA ti pomůže vykouzlit objem ve vlasech

 

Věděla jsi, že ombre proniklo i do líčení? Misty osobní vizážistka Marta ti ukáže, jak udělat stínování na rtech, aby vypadaly větší a plnější. Základem je použití dvou odlišných odstínů, které na rty nanášíš.

 

Mista Fashion Blog: Ombre styl - 5
(Foto: oficiální zdroj)

 

Mrkni i do následující galerie, najdeš tam detailní postup.

 

Fotogalerie

1 / 5 Otevřít fotogalerii

 

Líbí se ti Místy vlnitý účes ve videu? Návod, jak si tyhle vlny vytvořit, najdeš v tomto článku. Nebo mrkni na Mista Fashion Blog, kde najdeš mnoho inspirativních videí a návodů. Cože to je Mista Fashion Blog? Je to stránka, kde ti Mista přináší články o svých nových nehtových a make-up vychytávkách, a také archiv video-tutoriálů.

 

Mista Fashion Blog: Ombre styl - 14
(Foto: oficiální zdroj)


Dozvíš se tam třeba to, jak si udělat různé druhy líčení, nebo co všechno vykouzlit s vlasy, či jak se o ně starat.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Měníš radikálně barvu vlasů? Na co pozor!
Návrat k tvojí barvě vlasů - bez obav
Co říkáš na trend ombre hair?
Doma.cz: Jarní trendy účesy podle celebrit!


A na co se můžeš těšit příště? Například na velice jednoduché kouřové líčení, které je super rychlé a navíc na něj nepotřebuješ milion líčidel a štětců, snadný výčes na ples či na večer s přáteli, anebo horké novinky v manikúře.


Taky tě trápí nějaký problém ohledně tvé vizáže a tvého vzhledu, se kterým si nevíš rady? Napiš přímo Mistě na oficiální facebook a ona tvůj námět se svým profesionálním týmem zpracuje.40 hlasů
Vaše hodnocení