Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš dlouhé vlasy a hledáš způsob, jak si je upravit? Chceš si vlasy natočit, ale nebaví tě trávit hodinu před zrcadlem? Hledáš nějaký rychlý způsob, jak vytvořit vlny, když nestíháš? Dnes ti Mista přináší návod, jak si natočit dlouhé vlasy během p...

MISTA FASHION BLOG: Vlny pro dlouhé vlasy za 10 minut

Mista Fashion Blog: Jak na vlny - 5
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Jak na vlny - 5
aktualizováno 12.12.2013, 00:00 | 12.12.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Máš dlouhé vlasy a hledáš způsob, jak si je upravit? Chceš si vlasy natočit, ale nebaví tě trávit hodinu před zrcadlem? Hledáš nějaký rychlý způsob, jak vytvořit vlny, když nestíháš? Dnes ti Mista přináší návod, jak si natočit dlouhé vlasy během pár minut.

Známe to každá. Přilítneš domů a za chvíli už máš být převlečená a vypadat super, protože vyrážíš na rande. A co teď? Vlasy vypadají děsně, není lepší je hodit do culíku? Nebo raději rovnou narazit čepici? Kdepak, Marta ti ukáže trik pro rychlé natočení i hodně dlouhých vlasů.

 

Mista Fashion Blog: Jak na vlny - 3
(Foto: oficiální zdroj)

 

Trik spočívá v tom, že vlasy rozdělíš na dvě poloviny a hodíš je dopředu, abys na ně viděla a už je dál nerozděluješ zdlouhavě na další sekce. Pak je pomocí žehličky postupně natočíš. Začni od horních vlasů a všechny je natoč směrem od obličeje. Podrobný popis, jak vytvořit vlny žehličkou najdeš v 6. díle MFB.

 

Mista Fashion Blog: Jak na vlny - 4
(Foto: oficiální zdroj)


Když máš natočenou horní vrstvu vlasů, tak postupně natoč vlasy, co ti čouhají odspoda. Můžeš brát různě silné prameny. Pokud ovšem bereš tlustší pramen, jeď žehličkou pomaleji, ať se vlasy stihnou prohřát. Pokud chceš mít lokny utaženější, žehličku postupně protáčej, jak jedeš po prameni vlasů dolů.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Mista Fashion Blog: Jedna žehlička - 4 techniky natáčení vln
Jak na sexy volné vlny jako nosí celebrity? Zkus to s žehličkou!
Mista Fashion Blog: Drdol na party i do školy


Na přesný postup se podívej ve videu:

 

 

A nezapomeň! Pokud si žehlíš vlasy, nezapomínej používat speciální ochrané a pečující přípravky, které vlasy chrání před negativními účinky žehliček a horka. Také doporučujeme použít stylingové přípravky, které ti životnost perfektních vln prodlouží.

 

Mista Fashion Blog: Jak na vlny - 2
(Foto: oficiální zdroj)


Zajímají tě i další videa, třeba s účesy, líčením a dalšími vychytávkami? Nalezneš je na Mista Fashion Blogu, kde na tebe kromě celého archivu videí a článků čeká taky poradna, kde ti na tvé otázky odpoví přímo Mista nebo její vizážistka Marta.

 

Mista Fashion Blog: Jak na vlny - 1
(Foto: oficiální zdroj)39 hlasů
Vaše hodnocení