Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Také se ti stává, že spěcháš do školy nebo práce a najednou při pohledu do zrcadla zjistíš, že tvoje vlasy jsou příšerně mastné, ale nemáš už absolutně čas si mýt hlavu? Nebo jsi někde v přírodě, kde na to, aby sis svoji hřívu pěkně vyšampónovala,...

MISTA radí: Co dělat s mastnými vlasy, když si je ráno nestihneš umýt

Mista Fashion Blog: Co s mastnými vlasy? - 8
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Co s mastnými vlasy? - 8
aktualizováno 14.02.2013, 00:00 | 14.02.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Také se ti stává, že spěcháš do školy nebo práce a najednou při pohledu do zrcadla zjistíš, že tvoje vlasy jsou příšerně mastné, ale nemáš už absolutně čas si mýt hlavu? Nebo jsi někde v přírodě, kde na to, aby sis svoji hřívu pěkně vyšampónovala, ani nejsou podmínky? Tak tenhle problém ti dnes Mista pomůže vyřešit.

Co k last minute záchraně tvých vlasů potřebuješ? Je to tzv. suchý šampon. Vyrábí se buď ve formě spreje nebo prášku, a je k dostání běžně v drogériích. Jeho cena není nijak vysoká, takže se nemusíš bát, že tvoje peněženka bude naříkat.

 

A jak se tenhle šampón používá? Úplně jednoduše – naaplikuje se ke kořínkům, trošičku se vlasy promasírují a pak už jen stačí šampón vyčesat kartáčem. Je to opravdu snadné a rychlé a tvoje vlasy jsou bez mytí „použitelné“ další den.

 

Na postup se podívej v následujícím videu.


 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Mista tě naučí skvělé valentýnské líčení
Mista tě naučí: Kouřové líčení tužkou i pro úplné začátečníky
Mista fashion blog: Ombre ve vlasech i líčení

 

Marty tip: pokud nemáš po ruce suchý šampón, podobně ti pomůže i sypký pudr na obličej (nebo dětský zásyp, který je ale hodně bílý a viditelný). Stačí „napudrovat“ vlasy u kořínků a pročesat a vlasy jsou o něco lepší. Funguje to dobře například na ofinu.

 

Mista Fashion Blog: Co s mastnými vlasy? - 4
(Foto: oficiální zdroj)


Pozor, nepleť si suchý šampón a pudr na objem. Jsou to 2 různé věci. Šampón má za úkol tvoje vlasy odmastit a pudr na objem je má od kořínků nadzvednout. Tento objemový pudr vyrábí dnes spousta firem a dá se koupit jak v kadeřnických potřebách, tak běžně v drogérii. Aplikuje se pak stejně jako suchý šampón – tedy nasype se ke kořínkům vlasů a vmasíruje se. Ale pak už se nevyčesává.

 

Jaké zázraky dokáže suchý šampon, odhal i v rozfoceném postupu proměny v následující galerii.

 

Fotogalerie

1 / 10 Otevřít fotogalerii


Líbil se ti dnešní díl? Chceš vidět další videa s nápady na úpravu vlasů nebo s návody na líčení? Navštiv Mista Fashion Blog, kde na tebe čeká archiv tutoriálů a článků o vlasovém stylingu a make-upu.

 

Mista Fashion Blog
(Foto: oficiální zdroj)

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Zpěvačka MISTA ostartovala své turné!
Prásk.tv: Slovenská Lady Gaga jede: Mista boduje v hitparádách

 

Také se zde můžeš zeptat Misty a Marty na to, co tě zajímá ohledně kosmetiky apod. a ony ti poradí.
Víš, že o tom, jaká témata budou v dalších dílech MISTA FASHION BLOGu, můžeš rozhodnout i ty? Napiš, co tě trápí na facebook nebo přímo Mistě na mista@mistamusic.com, ty nejzajímavější téma budou nahrány. Brzy v jednom z nich uvidíš i jednu z vás, které Mista pomohla se silně poničenými vlasy.69 hlasů
Vaše hodnocení