Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V tomto dílu si MISTA vybrala jednu ze čtenářek, která jí psala o svém problému s vlasy a doufala, že by jí Mista ve své poradně mohla pomoci. Podívej se, co jí Mista poradila.

Mista radí: Co se zničenými vlasy?

Mista Fashion Blog: Jak na poničené vlasy - 11
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Jak na poničené vlasy - 11
aktualizováno 28.02.2013, 09:47 | 28.02.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

V tomto dílu si MISTA vybrala jednu ze čtenářek, která jí psala o svém problému s vlasy a doufala, že by jí Mista ve své poradně mohla pomoci. Podívej se, co jí Mista poradila.

Čtenářka Míša měla hodně poškozené a zničené vlasy. O svém problému napsala zpěvačce Mistě, které na svém FASHION BLOGU radí čtenářkám s problémy v líčení nebo módě. I pro Míšu našla řešení.

 

Společně vyrazily do salonu Petry Měchurové, kde jí kadeřnice zkontrolovala vlasy diagnostickou kamerou a poradila jí řešení, které prospěje právě jejím vlasům.

 

Nevíš, co je diagnostická kamera? Tu vyzkoušela Mista osobně. Přečíst si o tom může v tomto článku.

 
Stalo se i tobě někdy, že jste šli ke kadeřnici a vrátila ses domů s vlasy sice obarvenými nebo „vylepšenými“ nějakou vlasovou úpravou, ale také nehezky zničenými, vysušenými a potrhanými? Anebo jenom máš pocit, že jsou tvoje vlasy zničené neustálým žehlením, fénováním a kulmováním?

 

Mista Fashion Blog: Jak na poničené vlasy - 2
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Mista ti předvede: Novinky v nehtovém designu
Mista tě naučí: Kouřové líčení tužkou i pro úplné začátečníky
MISTA radí: Co dělat s mastnými vlasy, když si je ráno nestihneš umýt

 

Mista ti ukáže způsob, jak navrátit vlasy do původního stavu. V tomto dílu si Mista vybrala jednu z pravidelních čtenářek, která jí napsala na MISTA FASHION BLOG s prosbou o radu. Míša šla ke své kadeřnici na "trvalou," ale její kadeřnice na ni zapomněla a nechala jí horké natáčky na vlasech déle, než bylo potřeba. Když jí je sundávala, tak se poškozené a spálené vlasy nepěkně potrhaly. Výsledek? Míšiny vlasy vypadaly, jak kdyby je přejela krepovačkou. Zkoušela na to vhodné regenerační přípravky, ale na takhle zničené vlasy nic nepomáhalo.

 

 

 

MISTA se jí rozhodla s tímto problémem pomoct a vzala ji za svou kadeřnicí do salonu Petra Měchurová, který se vyznačuje tím, že dbá na zdraví a přirozenou krásu vlasů. Po kontrole vlasů vlasy diagnostickou kamerou kadeřnice zvolila hloubkovou péči pro hodně zničené vlasy, která se jmenuje KERATERMIE. Je to doslova pečující a obnovující obřad pro tvé vlasy.

 

Mista Fashion Blog: Jak na poničené vlasy - 3
(Foto: oficiální zdroj)

 

Do umytých vlasů nastříkala dvě vyživující ampule – monodózy, které se po osmdesátiprocentním vysušení vlasů začaly zažehlovat žehličkou.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Máš zničené vlasy z neustálého barvení? Zkus brazilský keratin
Tvým zničeným vlasům pomůže botox
TESTUJEME: Dostaň vlasy znovu do formy
Tajemství krásných vlasů – objem, pružnost a lesk hravě a hned

 

Taky se ptáš, zda zažehlování mokrým vlasů neškodí? Naopak! Tyhle monodózy se dostanou pomocí tepla do nejhlubších částí vlasů, tam se uzamknou a hloubkově vlasy vyživí. Poté co se ampule zažehlily, bylo potřeba znovu vlasy umýt a následné nanést hloubkově vyživující masku, která se nechala na vlasech působit nejméně 15minut. Poté se vlasy už jenom opláchly a do sucha vyfoukaly.

 

Mista Fashion Blog: Jak na poničené vlasy - 8
(Foto: oficiální zdroj)

 

Efekt byl okamžitý. Míša měla krásně hladké vlasy i bez toho, aby se při konečném stylingu použila žehlička.

 

"Po dokončení obřadu jsem měla pocit, že to snad nejsou ani moje vlasy. Byly na dotyk jemné, hebké a tenhle efekt mi vydržel, i když jsem si vlasy doma umyla," popisuje čtenářka Miša Karlovská.

 

Mista Fashion Blog: Jak na poničené vlasy - 10
(Foto: oficiální zdroj)

 

ČTI TAKÉ: To snad ne! Dcera Michaela Jacksona se ostříhala na kluka

 

A Mista? Ta neodolala a pečující KERATERMII podstoupila také. Po natáčení svého videoklipu NEVER HIDE měla totiž neustálým barvením a stylovaním vlasy oslabené, takže jim vzpruha přišla vhod. Pokud i tvé vlasy potřebují vyživující kúru, tento pečující obřad pořádáš za 2000 Kč.

 

 

Pokud tě také něco trápí a chceš, aby ti MISTA pomohla, tak jako Míše v tomto dílu, napiš na facebook nebo přímo Mistě na mista@mistamusic.com. Ta nejzajímavější téma budou zpracována.

 

Mista Fashion Blog: Jak na poničené vlasy - 5
(Foto: oficiální zdroj)37 hlasů
Vaše hodnocení