Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak si správně udělat vlny pomocí žehličky? Zpěvačka Mista je tady s dalším video seriálem.

Mista radí: Jak na vlny pomocí žehličky

Mista Fashion Blog: Dokonalé vlny pomocí žehličky na vlasy - 15
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Dokonalé vlny pomocí žehličky na vlasy - 15
aktualizováno 03.01.2013, 00:00 | 03.01.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Jak si správně udělat vlny pomocí žehličky? Zpěvačka Mista je tady s dalším video seriálem.

Udělat si vlny ve vlasech je jedna z mála možností, jak na krátkou dobu změnit svůj vzhled. Často se ale setkáváme s otázkami, jak si správně udělat vlny pomocí žehličky, aby držely a měly správný tvar. Každá z nás totiž ví, že není vůbec tak jednoduché udělat si hezké vlny s tímhle "zapeklitým" přístrojem.

 

Mista Fashion Blog: Dokonalé vlny pomocí žehličky na vlasy - 11
(Foto: oficiální zdroj)

 

Jak na to, ti Mista ukáže v dalším video dílu MISTA FASHION BLOGu.

 

Věděla jsi, že při dělání vln žehličkou je důležité, jakým směrem žehličku vytáčíš? Díky tomu si můžeš udělat různou strukturu vln a účesu. Abychom si vlasy vysokou teplotou při žehlení nezničily, je potřebný používat termo-přípravek na ochranu vlasů před teplem.

 

Mista Fashion Blog: Dokonalé vlny pomocí žehličky na vlasy - 2
(Foto: oficiální zdroj)

 

Proč sáhnout po žehličce na vlasy a nepoužívat klasickou kulatou kulmu? Pokud jsi zastánkyně klasických kudrlinek a ruliček, je pro tebe úzká kulma správná volba. Když ale chceš mít vlny volné, přirozené vyhlížející a rebelsky rozcuchané, použij raději žehličku. Tím také ušetříš, protože ti postačí, koupit si jen jeden krášlící nástroj.

 

Fotogalerie

1 / 14 Otevřít fotogalerii

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MISTA tě naučí francouzské copánky
MISTA ti pomůže vykouzlit objem ve vlasech
Mista exkluzivně: Naučí tě své oblíbené denní líčení

 

Ve videu ti Mista taky ukáže, jakým způsobem si navlněný účes upravit. Podle toho, jestli chceš mít něžné vlnky, nebo radši ležérní, anebo pěkně rebelský účes.

 

 

Tohle je jen jedno z mnoha videodílů, které najdeš také na MISTA FASHION BLOGu, na kterém ti Mista společně se svou profesionální vizážistkou Martou ukazuje a radí, jak si upravit správně vlasy, make-up a sledovat módní trendy. Marta není ve svém oboru žádným nováčkem, spolupracuje s předními českými fotografy a líčí na focení i módní show různé osobnosti českého showbyznysu. Rovněž je osobní vizážistkou zpěvačky Misty na jejích koncertech, focení a natáčení videoklipů.

 

Mista Fashion Blog: Dokonalé vlny pomocí žehličky na vlasy - 14
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vyber si správnou žehličku na vlasy!
Chraň vlasy před fénem i žehličkou
Žehlení mokrých vlasů je věda

Doma.cz: Dámy, pozor! Vlasy o vás prozradí (téměř) všechno!

 

Proč Mista založila svůj MISTA FASHION BLOG? "Předtím, než jsem se seznámila s týmem profesionálních vizážistů a kadeřníků, jsem taky nevěděla, jak se svým vzhledem naložit. Později jsem zjistila, že mnohdy stačí pár šikovných triků a výsledek je hned znatelný. Proto si myslím, že všechny holky mají právo o nich vědět, a cítit se tak díky nim krásně a sebevědomě," vysvětluje zpěvačka Mista.

 

Mista Fashion Blog: Dokonalé vlny pomocí žehličky na vlasy - 8
(Foto: oficiální zdroj)

 

Taky tě trápí nějaký problém ohledně tvé vizáže a tvého vzhledu, se kterým si nevíš rady? Napiš přímo Mistě na oficiální facebook a ona tvůj námět se svým profesionálním týmem zfilmuje.28 hlasů
Vaše hodnocení