Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jemné vlasy. To je problém, který řeší asi většina z nás. Pokud nepatříš k těm šťastným, které se pyšní krásnou a hustou hřívou, tak nový díl MistaFahion Blogu bude přesně pro tebe.

Mista radí: Jak správně pečovat o jemné vlasy?

Mista Fashion Blog: Jak na jemné vlasy - 11
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Jak na jemné vlasy - 11
aktualizováno 03.10.2013, 00:00 | 03.10.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Jemné vlasy. To je problém, který řeší asi většina z nás. Pokud nepatříš k těm šťastným, které se pyšní krásnou a hustou hřívou, tak nový díl MistaFahion Blogu bude přesně pro tebe.

Mista ti dnes se svou kadeřnicí a senior stylistkou Lenkou Jakubovou ze salonu Petra Měchurová ukáže, jak o jemné vlasy pečovat, jak je upravovat, i jaký je pro tebe vhodný střih a jak si jemné vlasy nastylovat do krásného objemu.


Slyšela jsi už někdy o elektrických natáčkách? Od těch klasických se liší tím, že vlasy nezatrhávají, neničí a můžeš si je nasadit, i když máš vlasy úplně suché.

 

Mista Fashion Blog: Jak na jemné vlasy - 1
(Foto: oficiální zdroj)

 

Je to ideální způsob, když ráno vstaneš, dáš si na 5 minut nahřát natáčky a podle návodu z videa si je nasadíš. Během toho, než si vyčistíš zuby a uděláš make-up, si je necháš na hlavě vychladnout.

 

Mista Fashion Blog: Jak na jemné vlasy - 4
(Foto: oficiální zdroj)

 

Mista Fashion Blog: Jak na jemné vlasy - 5
(Foto: oficiální zdroj)

 

Nakonec natáčky vyndáš a vlasy rozpustíš. Na rozčesání ale nepoužívej hřeben, vlny douprav pomocí prstů a nakonec zafixuj suchým lakem na vlasy.

 

Mista Fashion Blog: Jak na jemné vlasy - 7
(Foto: oficiální zdroj)

 

Taková úprava vydrží až do dalšího mytí a vlasy krásně nadzvedne hned u kořínku.

 

SLEDUJ SERIÁL:

BEAUTY VLOG: Mista odpovídá na vaše trable s vlasy, nehty i líčením očí
Mista tě naučí: Tři rychlé účesy pro dlouhé vlasy
MISTA BLOG: Jak na mastné vlasy, lámavé konečky i perfektní objem

 

Přesný postup najdeš ve videu, tak se nezapomeň podívat.Věděla jsi, že pokud máš jemné vlasy, tak je nejlepší si je nechat zastřihnout do rovna a jen jemně prostříhat v horní partii? Silně sestříhané a prostříhané vlasy nejsou pro tebe to pravé. Mohly by vypadat ještě zplihlejší, než ve skutečnosti jsou.


Mista Fashion Blog: Jak na jemné vlasy - 9
(Foto: oficiální zdroj)


Jemné vlasy také trpí na lámavost konečků, proto je dobré si je nechat zastřihnout každých 5 týdnů, aby držely tvar a byla zachována jejich hustota.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

5 profi tipů pro jemné vlasy
Jemné vlasy: Dar nebo prokletí?
Domácí masky na vlasy: Dej sbohem suchým a roztřepeným konečkům!

Doma.cz: 5 olejů pro božskou pleť a sexy vlasyJaký styling je pro tebe ten pravý? Nikdy nepoužívej pěnové tužidlo. Raději použij přípravek ve spreji, který je určený přímo pro jemné vlasy. Pěnové tužidlo je hutné a vlasy by ti mohlo příliš zatížit. Taky je důležité používat lak na vlasy se sušší konzistencí, a ne takový, který je příliš vlhký a těžký. Velmi dobrým přípravkem je i vlasový pudr, který dodává objem u kořínků.

 

Jak často si mýt jemné vlasy a také mnohé jiné rady najdeš v poradně na konci videa.


Mista Fashion Blog: Jak na jemné vlasy - 10
(Foto: oficiální zdroj)


Zajímají tě i další videa, třeba s účesy, líčením a dalšími vychytávkami? Nalezneš je na Mista Fashion Blogu, kde na tebe kromě celého archivu videí a článků čeká taky poradna, kde ti na tvé otázky odpoví přímo Mista nebo její vizážistka Marta.36 hlasů
Vaše hodnocení