Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Difuzér, to je téma nového dílu Mista fashion blogu, který ti dnes přináší Mista se svou kadeřnicí Lenkou Jakubovou ze salonu Petra Měchurová. Nový díl je určen hlavně pro holky, které mají kudrnaté vlasy a chtěly by vědět, jak si vytvořit krásně ...

MISTA tě naučí: Perfektní vlny jen s pomocí fénu

Mista fashion blog: Jak si zvlnit vlasy jen s pomocí difuzéru - 12
zdroj: oficiální zdroj Mista fashion blog: Jak si zvlnit vlasy jen s pomocí difuzéru - 12
aktualizováno 15.08.2013, 00:00 | 15.08.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Difuzér, to je téma nového dílu Mista fashion blogu, který ti dnes přináší Mista se svou kadeřnicí Lenkou Jakubovou ze salonu Petra Měchurová. Nový díl je určen hlavně pro holky, které mají kudrnaté vlasy a chtěly by vědět, jak si vytvořit krásně upravené vlny pomocí difuzéru, a jak o takové vlasy pečovat.

Máš i ty přírodní kudrlinky? Pak je tenhle návod pro tebe to pravé.

 
Mista má kratší, rovné vlasy, proto se rozhodla tento zážitek v salonu Petra Měchurová věnovat slečně, která má vlasy kudrnaté. Měli jste možnost tuto jedinečnou šanci vyhrát v naší soutěži. Nakonec jsme vybrali Niki, které má skutečně krásné vlasy.

 

Mista fashion blog: Jak si zvlnit vlasy jen s pomocí difuzéru - 4
(Foto: oficiální zdroj)

 

"Miluji svoje dlouhé vlasy, ale každý druhý den bojuji s jejich foukáním. I když jsem si koupila velký kulatý kartáč a snažila se, nikdy si s jeho pomocí vlasy nevyfoukám. Vzdám to a raději si foukám vlasy v předklonu. Aby potom měly objem, tak je ještě tupíruji. Nechci vlasům dávat tolik zabrat, a proto bych se s Vaší pomocí chtěla naučit foukat vlásky jednoduše přes kartáč. Pokud mě to naučíte, budu mooc ráda," napsala nám do redakce.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Mista radí: Jak správně pečovat o své vlasy
MISTA ti pomůže vykouzlit objem ve vlasech
MISTA radí: Co dělat s mastnými vlasy, když si je ráno nestihneš umýt


Naučíme to nejen ji, ale i tebe. Zajímá tě, jak probíhá správný postup? Nejprve si vlasy umyj šamponem pro kudrnaté vlasy, který pomůže vlny lépe zkrotit. Na závěr mytí nanes masku určenou také pro kudrnaté vlasy, která je krásně vyživí a zjemní.

 

Mista fashion blog: Jak si zvlnit vlasy jen s pomocí difuzéru - 10
(Foto: oficiální zdroj)

 

Vlasy jemně vymačkej ručníkem, ale určitě je nerozčesávej. Tím by sis kudrlinky zbytečně natáhla, a ty by nepěkně zkrepatěly. Když budeš mít vlasy vysušené ručníkem, nanes do nich speciální krém na vlnité vlasy, který pomůže vlnky krásně rozdělit a vyživit. Krém vmačkej do vlasu proti směru jejich růstu, abys neporušila přirozenou strukturu svých vln.

 

Mista fashion blog: Jak si zvlnit vlasy jen s pomocí difuzéru - 8
(Foto: oficiální zdroj)


V této chvíli máš vlasy připravené k použití difuzéru. Je to kulatý nástavec, který se nasadí na fén. Není pravidlem, že každý fén obsahuje difuzér. Proto, když si ho budeš chtít koupit, tak se na to prodavačky přímo zeptej.

 

Mista fashion blog: Jak si zvlnit vlasy jen s pomocí difuzéru - 3
(Foto: oficiální zdroj)

 

Jak zvládnout fénování s difuzérem? Vlasy si hoď do předklonu nebo na stranu, naskládej je do difuzéru proti směru jejich růstu a foukej až do sucha. Použij při tom střední rychlost foukání, aby se ti vlasy příliš nerozlétaly. Nakonec vetři do konečků kapku vlasového oleje, zafixuj lakem a hřívu jako lvice máš zaručenou.

 

Mista fashion blog: Jak si zvlnit vlasy jen s pomocí difuzéru - 7
(Foto: oficiální zdroj)

 

Přesný návod a postup najdeš ve videu, tak ho nezapomeň zkouknout.


 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Škodí alkoholy ve vlasové kosmetice?
Vlasové kúry připravené doma – pro tvoje vlasy to nejlepší!
Krása vlasů začíná už při mytí. 5 tajemství tvého šamponu
Doma.cz: Účes hvězd: Vlnité mikádo je in!

 

Jak pečovat o kudrnaté vlasy, jak zvolit správný difuzér, případně jaké přípravky jsou pro tebe ty pravé, se dozvíš v poradně na konci videodílu.

 

Mista fashion blog: Jak si zvlnit vlasy jen s pomocí difuzéru - 11
(Foto: oficiální zdroj)


Zajímají tě i další videa, třeba s účesy, líčením a dalšími vychytávkami? Nalezneš je na Mista Fashion Blogu, kde na tebe kromě celého archivu videí a článků čeká taky poradna, kde ti na tvé otázky odpoví přímo Mista nebo její vizážistka Marta.50 hlasů
Vaše hodnocení