Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čím to je, že mají modelky a herečky v časopisech tak nadýchané a objemně husté vlasy? Znají triky, jak si je fantasticky vyfoukat.

MISTA ti pomůže vykouzlit objem ve vlasech

Mista Fashion Blog: Objem ve vlasech - 8
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Objem ve vlasech - 8
aktualizováno 20.12.2012, 00:00 | 20.12.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Čím to je, že mají modelky a herečky v časopisech tak nadýchané a objemně husté vlasy? Znají triky, jak si je fantasticky vyfoukat.

Samozřejmé že mohou mít clip-in prameny, ale i kouzlením při fénování můžeš dosáhnout úžasných výsledků. Když se ti nechce každý den vlasy mýt a foukat je přes kulatý kartáč, nebo je dennodenně ničit tupírováním, jsou tu tipy z dalšího dílu MISTA FASHION BLOGu, které využívají stylisté po celém světě. U nás na portálu Krasna.cz tenhle díl můžeš vidět znovu v premiéře.

 

Prvním, rychlejším a jednodušším způsobem je objemový sprej. Možná si řekneš, že takových připravků na objem jsi použila hodně a nefungují. Důvodem bývá často nesprávná aplikace. I v kombinaci se správným přípravkem může vytvořit skutečně viditelný negativní efekt.

 

Mista Fashion Blog: Objem ve vlasech - 5
(Foto: oficiální zdroj)

 

Věděla jsi, že objemový sprej můžeš použít jak na suché, tak na mokré vlasy? Správnou aplikaci krok za krokem najdeš ve videu.


 

Druhým způsobem, který při správném postupu vydrží také celý den, je udělat objem ve vlasech pomocí křepovačky. Máš strach, že si s ní poničíš vlasy? Omyl.

 

Mista Fashion Blog: Objem ve vlasech - 11
(Foto: oficiální zdroj)

 

Ve videu totiž zjistíš, že se krepují jenom 4 cm od kořínků vlasů a celý vlas i s náchylnými konečky zůstane netknutý. Díky tomu, že vlasy jsou u kořínku zdravé, je tak míra poškození po použití křepovačky daleko menší, než při dennodenním tupírování.

 

Mista Fashion Blog: Objem ve vlasech - 9
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MISTA startuje svůj video-fashion seriál: Dnes tě naučí francouzské copánky
Mista exkluzivně: Naučí tě své oblíbené denní líčení

 

V novém dílu se taky dozvíš, jaký kartáč je nejlepší a nejšetrnější k tvým vlasům.

 

Mista Fashion Blog: Objem ve vlasech - 6
(Foto: oficiální zdroj)

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Nauč se tupírovat vlasy
TESTUJEME: Dostaň vlasy znovu do formy
Doma.cz radí: 8 chyb, kterými si ničíme vlasy

 

Víte, že na MISTA FASHION BLOGu najdeš archiv všech dílů video seriálu a taky denně aktualizované články s různými kosmetickými a vlasovými vychytávkami, které zajímají každou holku.

 

Mista Fashion Blog: Objem ve vlasech - 2
(Foto: oficiální zdroj)

 

Víš, že o tom, jaká témata budou v dalších dílech MISTA FASHION BLOGu, můžeš rozhodnout i ty? Napiš přímo MISTĚ na email mista@mistamusic.com nápady na témata, která tě trápí, a ona je pro tebe se svým profesionálním týmem z filmuje, anebo tě může pozvat taky na natáčení.

 

Mista Fashion Blog: Objem ve vlasech - 13
(Foto: oficiální zdroj)13 hlasů
Vaše hodnocení