Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Galavečer u příležitosti vyhlášení ankety Český Slavík Mattoni je jednou z výrazných příležitostí, kdy se osobnosti českého showbyznysu mohou předvést před fotoaparáty a kamerami v těch nejkrásnějších róbách. Některé toho využít umí, jiné bohužel ...

Mladé hvězdy na Slavíkovi: kdo si trhnul módní ostudu?

Mladé hvězdy na Slavíkovi
zdroj: Mediafax Mladé hvězdy na Slavíkovi
aktualizováno 29.11.2011, 08:18 | 29.11.2011, 04:51 | Krasna.cz/trm

Galavečer u příležitosti vyhlášení ankety Český Slavík Mattoni je jednou z výrazných příležitostí, kdy se osobnosti českého showbyznysu mohou předvést před fotoaparáty a kamerami v těch nejkrásnějších róbách. Některé toho využít umí, jiné bohužel nikoli.

Galavečer u příležitosti vyhlášení ankety Český Slavík Mattoni je jednou z výrazných příležitostí, kdy se osobnosti českého showbyznysu mohou předvést před fotoaparáty a kamerami v těch nejkrásnějších róbách. Některé toho využít umí, jiné bohužel nikoli.

 

Dle očekávání si i letos přišla pro sošku pro nej zpěvačku Lucie Bílá. Její outfit rozhodně nezklamal. Co ale mladší hvězdičky hudebního showbyznysu? Nenamáhaly se s outfitem, protože tušily, že na pódiu ho stejně nepředvedou? Mládí by rozhodně slušela větší fantazie.

 

Jednou z oceněných teenagerek byla Monika Bagárová, která si na pódium došla pro cenu za Skokana roku. Zvolila elegantní černé šaty po kolena se zdobenými nárameníky a zajímavým řasením. K decentnímu střihu doplnila výrazné náušnice, prsten a náramek. Jemné líčení slušelo její mladistvé tváři, nápadný vyčesaný drdol byl rozhodně k nepřehlédnutí (nechtěla bych sedět na sedadle hned za ní). ;-) Modelu by možná slušely jiné botky, klidně stříbrné, ladící se šperky, ale jinak nelze Monice vůbec nic vyčíst.

 

Co se nosilo na Českém Slavíkovi 2011 - 5
(Foto: Mediafax)

 

Černočerný model předvedla i nadějná zpěvačka Debbi. Není té černé ale přespříliš? Top, legíny, boty a kabelka, dokonce i šál a kabátek, který zpěvačka odložila v šatně. Podle barvy vlasů bychom čekali, že odvážné barvy a extravagance nejsou Debbi cizí, s outfitem na slavnostní galavečer se rozhodně nenadřela. Škoda.

 

Co se nosilo na Českém Slavíkovi 2011 - 6
(Foto: Mediafax)

 

Doslova princeznovskou róbu oblékla Gabriela Gunčíková. Vystoupila v ní v duetu se svým superstářím kolegou Lukášem Adamcem a jen pár vteřin poté si šla převzít cenu za hudební Objev roku. Gabriela zářila stejně jako její róba. Zlatá sukně s vlečkou a výrazně zdobený korzet zvýraznily její krásně štíhlou postavu. Módní masivní šperky s kameny a zvlněné blond vlasy jí skvěle sedly. Gábina prostě využila příležitosti a pochopila, že Slavík je večerem, kdy se může předvést v plné parádě.

 

Co se nosilo na Českém Slavíkovi 2011
(Foto: Mediafax)

 

Světle starorůžové lehounké šaty zvolila modelka Iveta Lutovská. Dlouhá róba je na takový večer ideální, světlé barvy nesluší jen tak někomu, takže Iveta na sebe jistě srhla velkou pozornost, i když šaty jsou vcelku jednoduché. Prostý střih oživuje kamínky ozdobený pas a – v případě Ivety – plný dekolt. Pánové měli jistě problém, dívat se jí do očí.

 

Co se nosilo na Českém Slavíkovi 2011 - 7
(Foto: Mediafax)

 

Další z modelek, které si slavnostní večer nenechaly ujít, je Jana Doležalová. Dlouhé černé šaty na špagetová ramínka se zlatě vyšívaným dekoltem a výraznou mašlí v pase rozhodně nejsou špatné, propracovanější róby člověk ale vidí snad na každém maturitním plese. Na Slavíka je to možná až moc odbyté.

 

Co se nosilo na Českém Slavíkovi 2011 - 4
(Foto: Mediafax)

 

Zpěvačka Markéta Konvičková na Slavících předvedla, jak krásně zhubla. V nude minišatech ukázala svou pevnou postavu, dopustila se však módního faux pas, když na takovou událost vyrazila bez punčoch. Je to škoda, protože jinak se nám líbí barva šatů, krásné bordó sandálky, líčení i vtipné náušnice, které připomínají cenou, kterou jsou odměňovány oceněné osobnosti.

 

Co se nosilo na Českém Slavíkovi 2011 - 2
(Foto: Mediafax)

 

Modelka Kateřina Průšová oblékla krátké šaty z antracitového úpletu, doplněné flitrovými botkami a elegantním psaníčkem. Minidélka se na slavnostní večer příliš nehodí. V tomto modelu by jistě zazářila na každé party, na Slavíky to chtělo něco slavnostnějšího.

 

Co se nosilo na Českém Slavíkovi 2011 - 3
(Foto: Mediafax)

 

Tatiana Vilhelmová předvedla jednu z nejvýraznějších rób večera, kterou by klidně mohla vytáhnout na červený koberec i na prestižní filmové festivaly. Dlouhé modré šaty asymetrického střihu doplnila rudými detaily, se kterými sladila i líčení, a bílým kožešinovým boa. V takovém modelu byla rozhodně za dámu.

 

Co se nosilo na Českém Slavíkovi 2011 - 8
(Foto: Mediafax)

 

Ewě Farne nechybí ani talenta hudební nadání, ani cit pro módu. V rudých úzkých šatech s kapucou a vlečkou, které byly rebelsky originální a naprosto jedinečné, jí to seklo a zřejmě se v nich sama cítila dobře a sebejistě. Takový model chce odvahu, ale Ewě se tento tah rozhodně vyplatil.

 161 hlasů
Vaše hodnocení