Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na tohle téma existuje milion článků, ale podle toho, jak to v českých ulicích vypadá, jsme stále nepoučitelní. Která faux pas vídáme neustále?

Módní faux pas: Největší úlety, které se hned odnauč

Trapas
zdroj: Thinkstockphotos Trapas
aktualizováno 14.08.2013, 00:00 | 14.08.2013, 00:00 | Krasna.cz/tereza

Na tohle téma existuje milion článků, ale podle toho, jak to v českých ulicích vypadá, jsme stále nepoučitelní. Která faux pas vídáme neustále?

1. Lezoucí spodní prádlo

Tohle je myslím jedno z nejčastějších faux pas dnešní doby. Nikdo přece nepotřebuje vědět, jaké máš spodní prádlo, ať už je krajkové nebo s králíčky. Spousta holek si myslí, že když jejich prádlo uvidí nějaký kluk, hned se s nimi bude chtít vyspat a bude z nich úplně odvařený. Ale myslím si, že jestli kluk má všech pět pohromadě, tak ho to ani v nejmenším nepřitahuje.

  


2. Koukej na můj zadek!

Není krásnější pohled, než když se podíváte na někoho sedícího a uvidíte jeho zadek. Hodně to souvisí s tím prádlem. Holky, to si nemůžete brát pásek? Tohle vážně není sexy! A nebo čekáte snad, že vám tam někdo bude strkat tužky apod.?


3.Od hlavy až k patě v neonu

I tenhle trapas je poslední dobou velmi častý, i když už pomalu ustupuje. Neon trika ovládla svět. A bohužel i ten náš. Jen vidíte holku v neon triku a už si myslíte své. Jelikož více jak polovina holek to neumí nosit a ladit s dalšími kousky. Nejhorší je, když jsou v neonu celé. Neon dokáže oživit černý outfit například nějakým doplňkem, ale být v něm celá, brrr...

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nejhorší módní faux pas - pozor na ně
Hitem roku 2013 bude snížený pás: Jak ho (ne)nosit?
Doma.cz: V čem nás muži nechtějí ani vidět? PROKLETÉ ODĚVY!
Doma.cz: Co to máš na sobě? Oblečení, které muži na ženách nesnáší


4. Vzory, vzory a zase ty vzory

Není nic horšího, než když si pěkná holka vezme na sebe tričko s hvězdičkami, mikinu s kolečky a batoh s károvým vzorem. Tohle se tu snad bude objevovat pořád. Divím se, že jim to nepřijde ani trochu divné.

 
5. Dáma nebo Rebel

Jdete si tak v pohodě na ulici a naproti vám jde holka. Celkem pěkná. Ale potom ji sjedete očima. Ach můj bože! Holka má na sobě boty na podpatku a k tomu sportovní bundu a kšiltovkou na hlavě. Tyhle holky asi neznají pravidlo, že by se jednotlivé styly neměly moc míchat.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Jak nezažít faux pas v kavárně
Kosmetická faux pas, která nám kluci neodpustí
Doma.cz: 8 největších faux pas ve fitness centru


6. Welcome to USA and UK!

Tohle je velmi sporné. Vlajky to tu ovládly, ale jak vědět, jestli je to in nebo faux pas? Já například odsuzuji ty vlaječkové šátky, které ovládly tržnice. A snad ještě horší je, když se holka sladí celá do vlajky. Legíny či kahoty s vlajkou, tričko s vlajkou a k tomu ten úžasný šátek s vlajkou. Ne, ne, ne. Jsou tu ale holky, co to prostě umí nosit. A sluší jim to.

 
7. Volnomyšlenkář

Tohle je často vidět u lidí, co propagují styl hip hop. Vezmou si volné kalhoty a k tomu volné tričko. Nepůsobí to hezky, a navíc vás to pěkně rozšíří. Takže až budete řešit, že vypadáte tlustě, zkuste se nad tímto zamyslet. Tady platí pravidlo, že když už chcete něco volného, zkombinujte to s něčím upnutějším.


8. Říkají mi neviditelná!

Není tu řeč o ničem jiném než o průhledných či neviditelných ramínkách. Působí to velmi lacině a navíc, když už nechcete, aby vám nebyla vidět ramínka, tak už existují podprsenky přímo bez ramínek. Hned budete vypadat lépe a elegantněji.

 

Gelová ramínka
(Foto: Oficiální zdroj)


9. Harémky pro silnější

Harémky nebo sultánky, každý tomu říká jinak. Ale průšvih je, když si je navlékne holka silnější postavy. Copak jí nevadí, že ji to dělá ještě širší? Ale asi je to pořád lepší, než když si oblékne kalhoty o číslo menší a všechno jí přetéká, to je další dost nešťastný nešvar.

 

Harémové kalhoty
(Foto: oficiální zdroj)


10. Legíny pod sukně a kraťasy

Tohle, když vidím, vaří ve mně krev. Tohle není tak viditelné faux pas, ale mně to bije do očí! Proč si radši nepořídíte černé silonky? Vypadá to o 100 % lépe. A třešničkou na dortu je to, když si k sukni, pod kterými má legíny, vezme slečna botasky.


11. Jsme holt Češi!

O co jiného by mohlo jít, než o ponožky v sandálech. Myslím si, že k tomu není potřeba ani nic říkat. Prostě jsme Češi.

 

Ponožky v sandálech
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Článek pro tebe napsala blogerka Tereza z blogu blondiever.blogspot.cz.

 

Tohle je pro mě asi takové shrnutí nejčastějších módních faux pas. Jaká nemůžeš vystát ty?

 10 hlasů
Vaše hodnocení