Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zlobí tě oplácané boky a vystouplé břicho? Jenže na trápení v posilovně jsi příliš líná a navíc ti tolik věcí chutná. Když se pak ale vidíš v zrcadle, je ti z toho pohledu skoro do pláče. Co s tím? Nauč se maskovat své nedostatky správně zvoleným ...

Módní triky: Zamaskuj oplácané bříško

aktualizováno 24.06.2011, 10:13 | 24.06.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Zlobí tě oplácané boky a vystouplé břicho? Jenže na trápení v posilovně jsi příliš líná a navíc ti tolik věcí chutná. Když se pak ale vidíš v zrcadle, je ti z toho pohledu skoro do pláče. Co s tím? Nauč se maskovat své nedostatky správně zvoleným oblečením.

Pokud se navlékneš do přiléhavého topíku, který končí někde u pupíku, a k tomu oblékneš nízké bokovky, na nevzhledné faldíky tím jen ještě víc přitáhneš pozornost. Chce to volit oblečení rozumně a naučit se, jak si díky oblečení vykouzlit perfektní postavu.


Zamiluj si volné střihy

 

Jestli tě trápí povolené břicho, nervi ho do obtažených triček a topů – tím jen upozorníš na nevzhledné faldíčky. Volnější střihy ti budou slušet víc. Neznamená to, že máš nosit pytlovité oblečení. Zkus třeba trika, topy a šaty, které jsou přestřižená pod prsy a pak volně splývají až do poloviny zadku (nenos nic, co končí v oblasti bříška nebo dokonce ještě výš). Také áčkové střihy topů a šatů nebo žabičkování a řasení v oblasti bříška pro tebe budou to pravé. Faldíky krásně skryješ i v stále módních volných košilích a košilošatech.

 

Neupozorňuj na něj

 

Když chceš od bříška odvést pozornost, rozhodně na něj tedy neupozorňuj takovými detaily, jako jsou různé řetízky kolem pasu, tetování nebo piercing v pupíku. Problematické by pro tebe mohly být i pásky. Raději než kolem bříška nos pásek pod prsy, nebo volně kolem boků.

 

Nelichotivé materiály a vzory

 

Nejde jen o střih oblečení. Katastrofu může rozpoutat i nevhodný materiál. Určitě se vyhni lesklým a metalickým materiálům a výrazným vzorům, jako jsou velké květy, geometrické tvary a samozřejmě známé vodorovné proužky. Také pozor na různé ozdobné aplikace a kasičky v oblasti bříška a boků.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Módní triky: zamaskuj velký zadek
Tipy na oblečení, které tě zeštíhlí
Zbav se pneumatiky na břiše

Hubni podle tvaru bříška!

 

Správné kalhoty

 

Jestli chceš bříško zamaskovat, ukryj ho. A to buď pod delším topem, nebo v kalhotách. Bokové kalhoty jsou pro tebe tedy doslova noční můrou, protože veškeré faldíky jen vyhrnou ven a vypadá to vážně nevkusně. Raději si pořiď kalhoty s normálním, nebo dokonce zvýšeným pasem.

 

Barevné kouzlení

 

To, že černá zeštíhluje a bílá rozšiřuje, už nejspíš víš. Obecně ti víc budou slušet tmavší barvy, třeba námořnická modrá nebo módní fialová. V světlých pastelových odstínech budeš vypadat silnější, i křiklavé barvy, jako růžová nebo oranžová, jen zbytečně přitáhnou pozornost tam, kam nechceš. Určitě se neboj a experimentuj s kontrastními barvami.

 

Stahovací prádlo

 

Jestli máš pocit, že ti vypouklé břicho kazí každý outfit, můžeš pod oblečení vzít stahovací prádlo. V létě ti v něm možná bude trochu teplo, ale rozhodně ti pomůže povadlé břicho zamaskovat velmi efektně a zažene na celý den tvé komplexy.


Ty pravé sukně na léto


V létě se nejspíš nechceš pařit v kalhotách, jakou sukni ale zvolit, abys na bříško zbytečně neupozorňovala? Vol modely se sníženým pasem, které sahají sotva nad boky nebo přibližně do poloviny bříška. Vyzkoušet také můžeš zavinovací sukně se zavazováním na boku. Ty se krásně řasí a skryješ do nich přebytečná kila. Naopak se vyhni sukním s výrazným páskem nebo zdobným zipem uprostřed břicha.


Odveď pozornost jinam


Když nechceš, aby si lidé všímali tvého vypouklého bříška, musíš jejich pozornost odvést jinam. Předveď jim své štíhlé paže, dlouhé nohy, hezký dekolt nebo sympatický obličej. Neboj se zvýraznit jiné partie těla.3 hlasů
Vaše hodnocení