Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Byla k tobě příroda v oblasti boků a zadečku až škodolibě štědrá? Můžeš ji převézt a vyzkoušet triky s oblečením, které dokáže přebytečné centimetry hravě zamaskovat.

Módní triky: zamaskuj velký zadek

aktualizováno 17.06.2011, 00:35 | 17.06.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Byla k tobě příroda v oblasti boků a zadečku až škodolibě štědrá? Můžeš ji převézt a vyzkoušet triky s oblečením, které dokáže přebytečné centimetry hravě zamaskovat.

Málokterá dívka je se svou postavou stoprocentně spokojená. Než nad ní ale naříkat a ubíjet se svými komplexy, je lepší s tím něco dělat. Vhodně zvoleným cvičením můžeš svou postavu zformovat. Že to všude nejde? Centimetry ti opticky ubere i správně zvolené oblečení.

 

Stop hábitům

 

Snažíš se i ty zakrýt svá přebytečná kila neforemným plandavým oblečením, ve kterém se ztrácí tvé bohaté křivky? Tím to jen zhoršuješ! V oblečení o číslo či dvě větší budeš vypadat ještě tlustější. Správnou cestou je kombinovat jednu část obepnutou a jednu volnější – takže k vypasovaným kalhotám volnější top a naopak k obepnutému tílku vzdušné kalhoty nebo nabíranou sukni.

 

Buď soudná

 

Jsi v oblasti zadečku a boků trochu oplácanější? Tak si to rozhodně přiznej a nekupuj si oblečení velikosti S jen proto, že budeš mít ze sebe lepší pocit. Není nic horšího, než když holce z upnutých džínů přetékají špeky na bocích a břiše. Tím na své problematické partie ještě více upoutáš a budeš vypadat nejen oplácaně, ale i nesoudně.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Tipy na oblečení, které tě zeštíhlí
S čím zkombinovat šortky?
Vytvaruj si sexy zadeček

 

Správné kalhoty

 

Rozhodně se nestyď obléknout kalhoty, které tvůj zadeček obepínají. Nekupuj si ale úzké slimky, vybírej spíše střihy s volnějšími nohavicemi, které tvé postavě dodají potřebnou souměrnost a odvedou pozornost od širších boků.

 

Vyhni se kalhotám bez kapes na zadní části, v nich tvůj zadek bude vypadat objemněji. Také ti zřejmě úplně nelichotí kalhoty s vysokým pasem. Sice dokážou zamaskovat větší bříško, zadek ale díky nim působí mohutněji.

 

Volit bys měla spíše tmavší odstíny, zázraky dokáže černá. Dej si pozor na různé "ozdobné" aplikace jako odřeniny, kamínky, nášivky a příliš přezdobené zadní kapsy.

 

Pokud se necítíš v obepnutých kalhotách dobře, oblékni k nim sáčko, kabátek nebo svetřík, který končí v polovině hýždí. To zakryje problematické partie a zadeček opticky zmenší.

 

Šaty a sukně

 

Pro holky s širokými boky a dobře stavěným pozadím jsou ideální sukně áčkového střihu. Dej si pozor na minisukně a minišaty, které končí těsně pod zadečkem. Ty umí nepěkně zkrátit postavu a udělat z tebe ještě větší boubelku.

 

Jistě oceníš šaty přestřižené v pase, které se od prsou dolů lehce rozšiřují. Decentně tak kopírují tvé objemnější boky. Pokud máš hezké štíhlé nohy, nemusíš se bát ani velmi krátké délky šatů. Širší střih v dolní části zamaskuje větší zadeček a upoutá pozornost na nohy.

 

Neskrývej se nutně v sukních dlouhých až po paty. Délka těsně nad kolena pro tebe bude vhodnější, protože upoutáš pozornost na nohy. Když chceš zakrýt nějaký svůj nedostatek, vždy se snaž odvézt pozornost jinam.

 

Nic nezkazíš ani stále populárními košilošaty v kombinaci s legínami nebo retro maxišaty. U těch ale vybírej šaty na ramínka a s hlubším výstřihem, ať se ve volném střihu úplně neztratí tvé ženské přednosti.

 

Ideální obutí

 

Samozřejmě podpatky. Díky nim se tvá figura protáhne a opticky zeštíhlí. Navíc na podpatcích se držíš vzpřímeněji, máš zatáhnuté bříško a celkově se neseš takovým ženštějším a křehčím stylem.

 

A to nejdůležitější na závěr? Většina kluků a mužů se za hezky tvarovaným zadečkem rádo otočí. Nejlepší je tedy se s proporcemi, které ti příroda nadělila, smířit a naučit se je nosit s grácií.29 hlasů
Vaše hodnocení