Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Před nedávnem se v Praze konala soutěž Blogerka roku 2013. Mista na tomto večírku nemohla chybět a připravila pro tebe speciální reportáž. Uvidíš v ní výherkyně prvního ročníku soutěže Blogerka roku, Mista ti ukáže nejzajímavější outfity blogerek ...

Nej blogerky Česka! Co prozradily Blogerky roku?

Blogerka roku 2013 - 9
zdroj: oficiální zdroj Blogerka roku 2013 - 9
aktualizováno 01.12.2013, 00:00 | 01.12.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Před nedávnem se v Praze konala soutěž Blogerka roku 2013. Mista na tomto večírku nemohla chybět a připravila pro tebe speciální reportáž. Uvidíš v ní výherkyně prvního ročníku soutěže Blogerka roku, Mista ti ukáže nejzajímavější outfity blogerek a probere s nimi nové trendy pro rok 2014. Jsi zvědavá, jestli se právě tvá oblíbená blogerka umístila na prvních příčkách? V tom případě čti dál.

Celá soutěž byla rozdělena do pěti kategorií a to Beauty, Fashion, Life, Food a Objev Roku.

 

V kategorii "Life" se na prvním místě umístila Lucie se svým blogem "Život podle Lucie", který najdeš na webové stránce www.ZivotPodleLucie.com. Na svém blogu vypráví zážitky ze života a z cest a dodává tomu svůj vlastní šmrncovní pohled a vtip.

 

Blogerka roku 2013 - 5
(Foto: oficiální zdroj)

 

První místo v kategorii "Food" získala blogerka Coco (www.menudomu.cz), která se na svém blogu věnuje gastronomii. Píše o svých zážitcích z českých restaurací, hodnotí chuť a kvalitu jídel. Taky zveřejňuje zajímavé recepty na rozmanité příležitosti.

 

Blogerka roku 2013 - 1
(Foto: oficiální zdroj)

 

Cenu "Objev Roku" získala Oliwye Soukupová z blogu www.everyday-runway.com. Věnuje se zejména outfitům, ale plánuje svou činnost rozšířit i o zajímavé tipy, co se líčení a účesů týče. Oliwye bloguje jen půl roku, a už si dokázala získat náklonnost mnoha děvčat. Tak se nezapomeň podívat na její blog a nabrat inspiraci.

 

Blogerka roku 2013 - 7
(Foto: oficiální zdroj)

 

V kategorii ''Beauty'' nemohl získat cenu nikdo jiný než Petra z blogu www.petralovelyhair.com. Petra na svém blogu ukazuje návody na líčení, návody na účesy a videa ze života.

 

Blogerka roku 2013 - 8
(Foto: oficiální zdroj)

 

Hned v závěsu na 2. místě skončila oblíbená blogerka Lou z blogu GetTheLouk.

 

Blogerka roku 2013 - 3
(Foto: oficiální zdroj)

 

První cenu v kategorii "Fashion" získaly sympatické sestry z blogu www.acupofstyle.com. Věnují se výhradně módě. Každý den na blog přidávají fotky zajímavých outfitů a zveřejňují ty nejžhavější trendy.

 

Blogerka roku 2013 - 2
(Foto: oficiální zdroj)

 

Na otázku jaké jsou jejich největší favoriti z trendů pro letošní zimní módní sezonu odpověděly: Tartanová kostka a Oversize kabáty.

 

Blogerka roku 2013 - 4
(Foto: oficiální zdroj)

 

Nejúspěšnější české blogerky samozřejmě nezklamaly a vsadily ve svých outfitech na eleganci, minimalismus a vhodně zvolené vzory. Měly taky precizní make-up , dobře zvolený účes a celkově outfity výborně ladily s typem akce, jakou byla Blogerka Roku 2013.

 

Chceš vidět outfity nejznámějších blogerek a rozhovor s nimi? Tak skoukni tohle video:

 

 

Organizátorkou večera byla Michaela Derynková, která měla z vydařené akce velkou radost a nadále vybízí blogerky, aby se nebály ukázat světu a přihlásit se do příštího ročníku Blogerka Roku 2014. Možná to budeš právě ty, kdo se umístí na prvních příčkách a užije si atmosféru skvělého večera. Behem toho letošního cen vystoupila i Mista, která zazpívala svůj megahit Rock it! a sklidila s touto skladbou velký úspěch.

 

Blogerka roku 2013 - 6
(Foto: oficiální zdroj)

 

Chtěla bys vědět, na kterých příčkách se umístily ostatní české blogerky ? Čti dále:

 

BEAUTY


1. Petra Lovely Hair
2. Get The Louk
3. Svět módy XL podle LU
4. PlumFoolery
5. Lili the beauty blogger
6. ORDINARY LIFE
7. KISSBOOK
8. Hanny Brokolice
9. Petrainsteadofstyle
10. House of Skodulka


FASHION


1. A Cup Of Style
2. Boo Needs New Shoes
3. Style Cookbook by Simone
4. Live in fashion
5. FASHION PICANTERIA
6. Inadequate Cliché
7. Glamazon blog
8. Pavlína Jágrová
9. Pleasure Seeker
10. ANIE SONGE


LIFE


1. Život podle Lucie
2. Chci se cítit a být FIT
3. Dewii
4. Vintage Blog
5. Růžová panda
6. ne dokonalé
7. Fitness as a lifestyle
8. Angel fashion inspiration
9. Beauty gloss
10. Jako rybička


FOOD


1. Menu domů
2. GOOD MOOD SPOON
3. Laskominy od Maryny
4. eat run love
5. Delicious blog Lucie
6. Kitchenette
7. Z ghetta blog
8. Popečeníčko
9. Výpečky
10. Meg v kuchyni


OBJEV ROKU


1. Everyday Runway
2. MILIONOVÁ MÁMA
3. HEALTHY LIFESTYLE BY ME
4. Markéta Bártová
5. World needs Blondes
6. Le Bistrot
7. Desissign
8. Secret diary of a housewife
9. ReNika
10. MA JOLIE CUISINE

 

Svůj log má i Mista! Na Mista Fahion blogu najdeš kromě skvělých reportáží taky videa s tématy jako například "Nové trendy v manikúře", "Jak se nalíčit do školy" a spoustu dalších užitečných rad s archivem všech videí a tutoriálů o líčení, účesech, módě a dokonce i o pečení. Na Mista Fahion Blogu na tebe kromě celého archivu videí a článků čeká taky poradna, kde ti na tvé otázky odpoví přímo Mista nebe její vizážistka Marta.40 hlasů
Vaše hodnocení