Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Snubní a zásnubní prsteny jsou nejen symbolem spojení dvou duší, ale i ozdobou, kterou člověk možná po zbytek života z prsu nesundá. Většina z nás se proto chce zdobit skutečně vkusným šperkem, který se jen tak neokouká.

Nejen okázalý diamant: Inspirace na úchvatné snubní prsteny

Žádost o ruku
zdroj: Thinkstockphotos Žádost o ruku
aktualizováno 28.04.2018, 00:09 | 28.04.2018, 00:09 | Krásná.cz

Snubní a zásnubní prsteny jsou nejen symbolem spojení dvou duší, ale i ozdobou, kterou člověk možná po zbytek života z prsu nesundá. Většina z nás se proto chce zdobit skutečně vkusným šperkem, který se jen tak neokouká.

Je libo jednoduchý kroužek, okázalý prsten jako pro princeznu, šperk v přírodním duchu nebo něco ultra moderního? Naštěstí dnes máme z čeho vybírat.

 

Něžné kvítky


Romantičky milují květinové motivy, proč by tedy něžný květ nemohl připomínat i prsten, kterým jim někdo slíbil svou lásku a požádal je o jejich ruku.

 

Prsteny - 3
(Foto: Archiv firem)


* Například populární Pandora vsází na květinové motivy, třeba  tento šperk s názvem Květnatá louka je z kolekce Pandora Rose. Zirkonie a křišťály, 2190 Kč, dostupný na pandora.net.

 

* Krásné křehké kousky má ve své nové kolekci například designérka Klára Bílá – inspirovala se křehkou krásou konikleců. Klara Bila Jewellery, stříbro, 4000 Kč, dostupný na klarabila.cz.
 


Elegantní modrá


Bílé kameny jsou klasika, ale i jiné barvy mohou ozdobit snubní prsten. Krásný je třeba modrý, evokující naději, čistotu a pohodu.

 

Prsteny - 4
(Foto: Archiv firem)


* Bílé zlato s tanzanitem, ALO diamonds, dostupný na alo.cz.


* Šperk s barevnou pryskyřicí With U, dostupný na withu.cz.


Geometrie


Proč nenarušit klasický kroužek a nezavzpomínat na hodiny geometrie. Nebojte, nebudete se potit před tabulí, ale netradiční šperk určitě bude strhávat pozornost.

 

Prsteny - 2
(Foto: Archiv firem)


* Jednoduchý, a přesto zajímavý je klasický šperk značky ALOve, dostupný v obchodech např. v OC Nový Smíchov, Centrum Chodov nebo Galerii Myslbek, další obchody na alove.cz.

 

* Zkuste třeba nějaký z kolekce Love is in the air, autorkou šperků je designérka Janja Prokić. Dostupný na janjaprokic.com.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Něžné svatební líčení v boho stylu: Zvládneš ho hravě i sama
Chceš být stylová nevěsta? Známe nejkrásnější svatební trendy pro rok 2018!
Zaujmout, ale neurazit: Jak se obléknout na svatbu?


Moderna


Klasické šperky nejsou pro vás? Nebojte, dne můžete vybírat z barev, tvarů, kovů – až vám budou oči přecházet. Trendem je nechat si na hladký šperk vygravírovat nejen datum sňatku, ale třeba i vlastní otisky.

 

Prsteny - 7
(Foto: Archiv firem)


* Stříbrná a zlatá nejsou pro každého, zkuste třeba tuto nevšední kombinaci z dílny značky ALOve, dostupný v obchodech např. v OC Nový Smíchov, Centrum Chodov nebo Galerii Myslbek, další obchody na alove.cz.

 

* Ani prstenům se nevyhýbají symbolické nápisy, které budou slušet především trendovějším typům. Jestli je vaše láska „forever“, dokažte to snubními prsteny značky With U, 22990 Kč, dostupné na withu.cz.


Okázalost


Některé z nás si potrpí na třpyt a jas a luxusní vzezření prstenu, který má až „dokud nás smrt nerozdělí“ zdobit naši ruku. Pokochejte se pravými diamantovými šperky třeba v nabídce ALO Diamonds nebo With U.

 

Prsteny - 6
(Foto: Archiv firem)


* Prsten s bílého a růžového zlata zdobený čirými a barevnými brilianty, ALO diamonds, dostupný na alo.cz.


* Solitér z bílého zlata s osobním diamantem, 39900 + cena kamene, dostupný na withu.cz.


Jednoduchost


Na druhou stranu, ne každý chce na prsu nosit kousek, který doslova volá, jak je hodnotný a přitahuje možná až nežádoucí pozornost. I hladký kroužek lze ale zajímavě oživit – kamínkem, barevnými prvky, netradičními aplikacemi.

 

Prsteny - 5
(Foto: Archiv firem)


* Originálním kouskem bude prsten z bílého zlata s barevnou pryskyřicí With U. Do pryskyřice lze totiž zalít třeba vlasy budoucí nevěsty, vlastních dětí nebo vážených předků a udělat tak z prstenu šperk s rodinnou tradicí. 15990 Kč, dostupný na withu.cz.


* Jednoduchý kroužek z bílého zlata zdobí drobný zapuštěný diamant. Nejde ale o jen tak obyčejný kámen, ale na zakázku vytvořený diamant Heart In Diamond – z lidských vlasů. Kámen, jaký nemá nikdo jiný, může být spojením třeba celé vaší ženské linie – od prababičky až po dceru. Stane se ceněným kouskem, který bude radost předávat každé další dceři. 9990 Kč + cena diamantu, withu.cz.

 

Jaký prsten se nejvíc líbí vám?0 hlasů
Vaše hodnocení