Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chystáš se na ples? Pokud zatím nevíš, co si udělat s vlasy, omrkni, co je v kurzu mezi celebritami.

Nejkrásnější plesové účesy: inspiruj se celebritami

aktualizováno 12.01.2012, 00:00 | 12.01.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Chystáš se na ples? Pokud zatím nevíš, co si udělat s vlasy, omrkni, co je v kurzu mezi celebritami.

Na ples si připrav nejen krásné šaty a elegantní boty, chce to i nápaditý účes. Inspiruj se elegantními modely oblíbených celebrit.

 

Heidi Klum

 

 

Retro slaví návrat jak v módě, tak v účesech. Heidi Klum se inspirovala vyčesanými vlasy let sedmdesátých. Zkus to jako ona. Na temeni svaž vlasy do vysokého culíku, dobře je zagumičkuj, a pak z nich vytvoř nadýchaný drdol. Pokud nemáš vlasy dost dlouhé a husté, můžeš použít speciální podložku, kterou drdol vycpeš. Nechej si volně pramínek vlasů, kterým pak drdol obmotej a zpevni. Celý účes dobře přelakuj, aby se ti při tanci neuvolnily prameny.

 

Paris Hilton

 

 

I Paris zvolila inspiraci historií, i když ona se vrátila až do elegantní antiky. Rozděl si vlasy na dvě části, svrchní část na temeni sepni pinetkou a spodní na týlu smotej vzadu do pevného banánku. Svrchní vlasy uvolni, natupíruj a elegantně nadýchané je připinetkuj k vytvořenému banánku. Opět můžeš účes ozdobit pramínkem obmotaným kolem drdolu, pokud máš vlasy příliš krátké, použij koupený copánek ve stejné barvě, jako mají tvé vlasy. Velmi efektně vypadají jemné pramínky, splývající kolem obličeje. Natoč je kulmou, ať tvůj účes neztrácí na ženskosti a romantické eleganci.

 

Kristen Bell

 

 

Pokud nechceš nic tak uhlazeného, vyzkoušej podobný drdůlek v podání Kristen Bell. Vlasy opět rozděl do dvou částí, menší na temeni sepni pinetkou, aby ti nepřekážely. Spodní vlasy svaž gumičkou do culíku a smotej je do pevného drdůlku. Ze zbytku vlasů odděl dva jemné pramínky, které nechej splývat kolem obličeje, ostatní vlasy smotej a obtoč jimi vzniklý drdol. Pokud máš vlasy sestříhané a konečky se ti z účesu lehce ježí, není to na škodu. Jen tomu dej formu, aby účes vypadal upraveně. Dobře ho zafixuj lakem, aby se ti prameny neuvolňovaly.

 

Katy Perry

 

 

V módě jsou různé vlasové bižuterie a doplňky. Nemusí jít jen o klasické čelenky a korunky, zkus masivní štrasové spony. Budou slušet jak krátkovláskám, tak majitelkám polodlouhých a dlouhých vlasů na elegantně staženém drdůlu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Zhubni pouhou změnou účesu
Plesová sezona je tady. Jaké zvolit šaty a líčení?
Co obléct na ples?

 

Scarlett Johansson

 

 

I s velmi krátkými vlasy můžeš na ples vytvořit kreativní účes. Zkus třeba nápaditý účes podle Scarlett. Vlasy si vyžehli a vyčeš směrem dolů. Jemně je podtáčej směrem k hlavě a konečky pevně zafixuj pinetkami. Nešetři s nimi, ať se ti účes nerozpadne, dobře je ale schovej pod pramínky vlasů, aby nepokazily výsledný dojem. Ofinu můžeš stáhnout do věnečku stejně jako ostatní vlasy, nebo si můžeš po vzoru Scarlett vytvořit rebelskou vlnu a sčesat ji k jedné straně.

 

Nicole Richie

 

 

Uvolněný drdol je rychlý, ale přitom velmi efektní. Umyté a vysušené vlasy pročeš hrubým hřebenem nebo jen tak prsty a sepni je nízko na týlu do volného culíčku. Některé prameny z něj trochu povytáhni a culík smotej do volného drdolu. Dobře přelakuj a načechrej. Kolem obličeje můžeš nechat volně splývat jemné prameny vlasů.

 

Emily Rose

 

 

Podobný ležérní drdol si vytvořila i Emily Rose. Na týlu si vytvoř pevný drdůlek nebo elegantní banánek. Delší ofinu dobře natupíruj a sčeš ji přes temeno směrem dozadu. Nechej ji ale načechranou. Konečky buď připinetkuj k drdolu, nebo – pokud nedosáhnou - je jemně uhlaď voskem k hlavě.12 hlasů
Vaše hodnocení