Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Které tetování je už tak profláknuté, že ho na ulici potkáváme dnes a denně a nikoho nepřekvapí? Tetování je záležitost na celý život a mělo by mít pro nás určitý význam. Rozhodně doporučujeme vyhnout se klasickým tetovacím klišé a počkat si na ná...

Největší klišé mezi tetováním: Těmto symbolům se raději vyhněte!

Tetování
zdroj: Getty Images Tetování
aktualizováno 18.10.2018, 16:28 | 18.10.2018, 16:28 | Tereza Majzlíková

Které tetování je už tak profláknuté, že ho na ulici potkáváme dnes a denně a nikoho nepřekvapí? Tetování je záležitost na celý život a mělo by mít pro nás určitý význam. Rozhodně doporučujeme vyhnout se klasickým tetovacím klišé a počkat si na nápad, který vás opravdu osloví a nebude ho mít každá druhá.

Chcete raději z davu vyčnívat než slepě následovat trendy a nosit vše, co ostatní? Pak se vyhněte těmto symbolům, které sice vypadají hezky, ale patří mezi nejčastější tetovací klišé.

 

1. Růže


Oblíbená květina, kterou si na svém těle nechal zvěčnit dokonce i David Beckham. Je sice krásná a tajemná, ale získala si obdiv už tolika lidí, že se zařadila do tetovacích symbolů, které neurazí, ale ani nenadchnou.

 

Tetování
(Foto: Getty Images)

 

2. Andělská křídla


Andělská křídla zdobí záda a ruce několika celebritám. Pyšní se jimi třeba Nicole Richie, která možná netušila, že se časem jejich využití poněkud rozšíří. Jejich kouzlu podlehla nejedna něžná a éterická žena.

 

Tetování
(Foto: Getty Images)

 

3. Motýl


Symbol transformace. Na základce se vám nedařilo, ale později jste se vypracovaly a posílily své sebevědomí? Podobný příběh prožilo tisíce dalších lidí. Nemusíte se přece kvůli němu hned potetovat.

 

Tetování
(Foto: Getty Images)


4. Lapač snů


Pokud vás tento symbol láká, pravděpodobně také milujete barevné náramky, peříčkové náušnice a boho styl oblékání.

 

Tetování
(Foto: Getty Images)

 

5. Pírko


Peříčka, šípy, ptáčci a rozfoukaná pampeliška. Symbolizují životní lehkost a svobodu, po které všichni toužíme.

 

Tetování
(Foto: Getty Images)


6. Srdce


Vaše srdce bije pro lásku, bývalý přítel vám ublížil nebo se nemůžete dočkat vlastní svatby? Pak se vám pravděpodobně motiv srdce zamlouvá.

 

Tetování
(Foto: Getty Images)


7. Otřepané fráze


"Carpe diem", "stay strong", "game over" nebo "odi et amo" a další všeobecné pravdy a celosvětově známé životní motta. Zkuste vymyslet něco originálnějšího!

 

ČTĚTE TAKÉ:

GALERIE: Tetování na prsty

Tetování, které chtějí všechny STYDLIVKY! Na jaké části těla se ukrývá?

GALERIE: Chceš si vytetovat své znamení? Podívej se na NEJPOVEDENĚJŠÍ KÉRKY a načerpej inspiraci

 

A to zdaleka není všechno! Mapa světa, kompas, hvězdy, ležatá osmička a strom. Jaké další symboly byste do tohoto seznamu zařadily vy? Napište nám do komentáů!0 hlasů
Vaše hodnocení