Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vyhněte se jim i vy.

Největší (pod)zimní módní faux pas: Neděláš je také?

Zima
zdroj: oficiální zdroj Zima
aktualizováno 10.11.2014, 00:39 | 10.11.2014, 00:00 | Krasna.cz/trm

Vyhněte se jim i vy.

V módě vítězí originalita, každý by měl mít svůj styl, který ho reprezentuje a vychází z jeho osobnosti, ale i v dnešní módě je pár pravidel, které jé dobré dodržovat při kombinaci barev, stylů nebo doplňků. V následujícím textu vám přinášíme pár stylistických chyb, kterých je lepší se tuto zimní sezónu vyvarovat.

 

Kozačky k business kalhotám

 

„Vysoké kozačky jsou pro tuto zimu trendem číslo jedna. A není se co divit, jsou pohodlné, poskytují teplo a při správném výběru mohou opticky vylepšit postavu. Nesmíme se však nechat zlákat a nosit je ke všemu. Volné kalhoty nacpané v kozačkách jsou známé faux pas, toto spojení opravdu nesluší nikomu. Raději sáhněte po legínách nebo úzkých džínách, v kombinaci s kozačkami ke kolenům vypadají skvěle,“ říká Veronika Sajdoková z CCC.

 

Kalhoty v kotníkových botách

 

Kotníkové boty, zejména ty na podpatku, jsou velice slušivé a trendy. Celý vzhled však může zkazit špatný výběr kalhot. Nejhorší volbou jsou volné kalhoty zastrčené do bot. Je pravda, že vám nejde pod kalhoty nepříjemný chlad, ale trendy look to rozhodně není. Ke kotníkové obuvi noste úzké kalhoty ve zkrácené délce, která bude končit nad botou nebo zvolte kalhoty dlouhé a rovné, které budou botu obepínat.

 

Kozačky do města
(Foto: oficiální zdroj)

 

Elegantní kabelka k péřové bundě

 

Není pochyb, že péřová bunda nebo vesta v zimě příjemně zahřejí, některým kombinacím bychom se však měli vyhnout, zejména elegantním celokoženým kabelkám. „Sáhněte raději po sportovním typu kabelky nebo tašky. V současnosti se nabízí i rádoby elegantní péřové kabáty s opasky pro vytvoření siluety, přesto buďte s výběrem kabelky opatrné. Platí to i naopak, ke kvalitnímu vlněnému kabátu v žádném případě nenoste sportovní kabely,“ říká Veronika Sajdoková.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Módní faux pas: Největší úlety, které se hned odnauč
Kozačky nad kolena prodlužují postavu
Co v zimě na nohy?

 

V kozačkách bez punčoch

 

Ať jste sebevíc otužilá, v zimě nahé nohy do kozaček prostě nepatří. Nahá kůže v třeskutých mrazech bude vždy vypadat nevhodně a v kombinaci s vysokými kozačkami působit laciným dojmem. Chybu nikdy neuděláte s jemně průsvitnými punčochami.


Horská výbava ve městě

 

Každý ví, jak nepříjemná dokáže být zima ve městě. Napadaný sníh, který se rázem změní na černou břečku, námraza na chodnících a obava, že naše kožené boty budou po zimní sezóně zničené od soli. Přesto všechno bychom měli sněhule a různé bytelné horské obutí nechat opravdu jen na hory a raději sáhnout po kvalitní ochraně obuvi v podobě vosků a pečujících postřiků.0 hlasů
Vaše hodnocení