Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už dávno neplatí, že nevěsta musí být celá v bílém. Pokud si na konvence nepotrpíte ani v běžném životě a představa sladké princezny je vám cizí, postačí několik výrazných doplňků a líčení, které femme fatale ve vás nepotlačí ani v průběhu vašeho ...

Něžné svatební líčení v boho stylu: Zvládneš ho hravě i sama

Svatební líčení v boho stylu - 5
zdroj: oficiální zdroj Svatební líčení v boho stylu - 5
aktualizováno 17.05.2017, 15:56 | 17.05.2017, 15:56 | Krásná.cz

Už dávno neplatí, že nevěsta musí být celá v bílém. Pokud si na konvence nepotrpíte ani v běžném životě a představa sladké princezny je vám cizí, postačí několik výrazných doplňků a líčení, které femme fatale ve vás nepotlačí ani v průběhu vašeho svatebního dne.

Vizážista Tomáš Vida pro vás připravil svatební inspiraci, která ruší všechny stereotypy a z éterické herečky Judit Bárdos vykouzlil nevěstu, na kterou se nezapomíná.

 

Oči: Pokud se rozhodnete pro nekonvenční styling, líčení by mělo být střídmé, se zvýrazněním jednoho akcentu. V případě Judit jsou to vínovočervené rty, proto je líčení očí méně výrazné. Pomocí matného stínu zemité hnědé barvy vizážista nejdříve vykreslil záhyb oka, následně nanesl na celé oční víčko perleťový stín světle krémové barvy. Pomocí kajalové tužky hnědé barvy vykreslil linku a rozmazal ji do ztracena. Na závěr použil řasenku, která řasy krásně vytočí a dodá jim objem.

 

Svatební líčení v boho stylu - 6
(Foto: oficiální zdroj)


Rty: Šperkem celé vizáže jsou výrazné rty, které korespondují s barvou doplňků. Aby byl výsledný efekt bezchybný, nejdřív vizážista konturovací tužkou precizně vykreslil linii rtů. Dlouhotrvající a syté barvy docílil kombinací 16hodinové červené barvy na rty a na ni aplikoval hydratační rtěnku v podobném odstínu.

 

Svatební líčení v boho stylu - 4
(Foto: oficiální zdroj)

 

Svatební líčení v boho stylu - 7
(Foto: oficiální zdroj)


Pleť: Kruhy pod očima, začervenalá místa a drobné nedokonalosti pleti překryl vizážista pomocí korektoru. Aby líčení vydrželo v průběhu celého dne, zvolil krycí make-up s voděodolnou texturou, který pleť hydratuje, rozjasní a odstraní známky únavy. Před aplikací ho smíchal s rozjasňujícím fluidem, díky čemuž pleť získala svěží vzhled. Na závěr líčení zafixoval sypkým transparentním pudrem a na líčka použil tvářenku s rozjasňovačem, kterým zvýraznil lícní kosti.

 

Svatební líčení v boho stylu - 5
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jdeš na svatbu? Co na sebe
Jak si vybrat svatební šaty podle postavy?
Květinové čelenky stále frčí! Vdala se v ní i krásná česká herečka

 

Tipy vizážisty značky Dermacol Tomáše Vidy:


Na kouřový efekt postačí kajalová tužka. Pokud nechcete, aby oči působily „zmalovaně“, použijte na vytvoření linky jen kajalovou tužku. Když ji s pomocí aplikátoru rozmažete do ztracena, docílíte kouřového efektu a jemné linie oko zvýrazní.
 

Při vykreslení rtů pomůže korektor. Pokud používáte výraznou rtěnku, dbejte na to, aby bylo vykreslení rtů přesné. Mimo konturovací tužky vám k tomu pomůže korektor, kterým linie dotáhnete k dokonalosti. Aplikujte ho pomocí tenkého štětce.
 

Červená manikúra není tabu. I přestože je francouzská manikúra považovaná za svatební klasiku, výrazný lak na nehty, ladící se rty a doplňky, vám dodá skutečný šmrnc.

  

Svatební líčení v boho stylu - 3
(Foto: oficiální zdroj)

 

Svatební líčení v boho stylu - 1
(Foto: oficiální zdroj)

 

Svatební líčení v boho stylu - 2
(Foto: oficiální zdroj)


Líčení a vlasy: Dermacol / Tomáš Vida
Foto: Dermacol / Jena Šimková
Styling: Monika Blahová, Wedding Avenue1 hlasů
Vaše hodnocení