Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V létě není třeba žádný velký make-up, ve vysokých teplotách nebo při vodních radovánkách stejně příliš nevydrží. Stačí jen zvýraznit své přednosti, zamaskovat případné nedostatky, dodat jiskru a hurá za letními radovánkami.

Neztrácej čas: Dokonalé líčení, které stihneš za 2 minuty

Kendall Jenner
zdroj: Profimedia Kendall Jenner
aktualizováno 11.06.2018, 00:09 | 11.06.2018, 00:09 | Krásná.cz

V létě není třeba žádný velký make-up, ve vysokých teplotách nebo při vodních radovánkách stejně příliš nevydrží. Stačí jen zvýraznit své přednosti, zamaskovat případné nedostatky, dodat jiskru a hurá za letními radovánkami.

Inspiruj se třeba ikonou stylu Kendall Jenner. Ta nasdílela video své každodenní beauty rutiny a překvapivě: zabere jí sotva dvě minutky. Jak známo, méně je někdy více.


ZÁKLAD


Nejprve na tvář nanese make-up, který tvář sjednotí a projasní. Kendall má ráda tekutý a nanáší ho štětcem. Její volbou je Double Wear Nude od Estée Lauder.


Případné nedokonalosti, jako jizvičky a pupínky, ale i tmavší kruhy pod očima zamaskuje světlým korektorem. Ten zapracuje jednoduše prsty.

 


POZORNOST


Promysli si, co ve tvém obličeji přitahuje nejvíc pozornosti. Zdobí tě velké oči, nebo spíše plné rty? Na to se při líčení zaměř.

Kendall má jak tmavé, výrazné oči, navíc doprovázené výrazným klenutým obočím tak krásně plné rty, má tedy na výběr. Tentokrát se zaměří na oči a obočí.


Obočí má pečlivě upravené, proto stačí jen dát mu hřebínkem tvar a případně tužkou na obočí dobarvit světlejší a tenčí místa.

 

Oči zvýraznila řasenkou, místo stínů vsadila na bronzer, díky tomu líčení působí přirozeně a kompaktně.


Rty přejela jen hydratační rtěnkou a dodala jim šťavnatý look světle růžovým leskem.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Triky celebrit pro dokonalý vzhled
Triky pro krásu od vizážistky celebrit
Neuvěříš, jaké tetování frčí mezi celebritami! Až ho uvidíš, budeš ho chtít také!


VÝRAZ


Make-up tvář sjednotí a dodá jí příjemný, zdravý tón, může ale díky němu působit trochu ploše. Proto nezapomínej na tónování, bronzer nebo tvářenku. Opticky umí upravit případné disproporce obličeje, ale především dodá tváři na výrazu.


Dívkám s přirozeně opálenou pletí, jako má Kendall, skvěle poslouží bronzer, světlejším a bledým typů jemnější tvářenka.

 

Bronzer nepatří jen na tváře, vystínuj i kontury pod vlasy, čelist, linii krku, a oblouky pod obočím, použít se dá i místo očních stínů.0 hlasů
Vaše hodnocení