Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Závidíš hollywoodským hvězdám dokonale plné rty, souměrné oči, nekonečné řasy a jiné perfektní linie obličeje? Možná nejsou tak dokonalé od přírody, ale umějí to dohnat kosmetickými pomocníky.

Nové triky v líčení: Dokonalý vzhled jako z Hollywoodu

aktualizováno 09.02.2012, 00:00 | 09.02.2012, 00:00 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Závidíš hollywoodským hvězdám dokonale plné rty, souměrné oči, nekonečné řasy a jiné perfektní linie obličeje? Možná nejsou tak dokonalé od přírody, ale umějí to dohnat kosmetickými pomocníky.

Pomoci si malým podvodem k pleti bez chybičky, plným ústům a sexy velkým očím, to není nemožné. Nauč se hvězdné triky a staň se ještě krásnější.

 

Plné rty

 

 

Sexy spojenec: vícevrstvý rtěnka

 

Vylepšená rtěnka s balzámem a leskem obohatí ústa o odrazy světla a třpyt - což je přesně to, co potřebuješ, abys mohla okouzlovat plnými a smyslnými rty. Lesklá ústa totiž vždy vypadají větší, než jsou ve skutečnosti. Ještě než naneseš rtěnku, obtáhni rty tužkou, která odpovídá odstínu rtěnky. Linku nanes lehce za hranou rtů, spoj vrcholky srdíčka úst (takže nezobrazí jeho přirozený tvar) a vzniklou štěrbinu vymaluj. Podmanivé ústa jsou tvoje.


Super dlouhé řasy

 

 

Sexy spojenec: rychle schnoucí řasenka

 

Prodlužující řasenky mají úžasnou výhodu v tom, že dokáží na řasách rychle zaschnout, což se při běžném líčení hodí. Protože obsahují méně zvlhčujících a změkčujících látek, které zahušťují čerň, nedodají ovšem velmi na objemu. Sytého nánosu s nimi dosáhneš, když budeš barvu nanášet vrstvu po vrstvě. Aby sis nalíčila skoro stejně bohaté řasy, jako jsou tyto falešné řasy celebrit z rudých koberců, potřebuješ alespoň čtyři vrstvy nátěru. Po každém nanesení počkej třicet sekund, aby barva mohla zaschnout, až potom pokračuj.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Plesová sezona je tady. Jaké zvolit šaty a líčení?
5 největších chyb v líčení
Tajemné oči: Podlehni kouřovému líčení


Dokonale vyhlazená pleť

 

 

Sexy spojenec: báze na vyplnění pórů a sametový make-up

 

Make-up má své výhody, ale i nevýhody. Vyrovnává sice tón pleti i její texturu, jenže může zvýraznit póry. Pigmenty jsou totiž těžké a během dne klesají do jam v pokožce, takže póry pak vypadají tmavší a hlubší. Když ale nejprve použiješ podkladovou bázi, ta jamky vyplní a zabrání tím, aby do nich pigmenty sklouzly. Po nanesení podkladu počkej tři minuty, a pak nanes sametový make-up.


Velké, svůdné oči

 

 

Sexy spojenec: třpytivá paleta očních stínů

 

Kosmetické značky pro letošní zimu rozzářily své oční stíny třpytivými odlesky. A jak jsme již zmínili při triku na plnější rty, líčení odrážející světlo vždy přidává na objemu. Platí to i o očích, takže pokud zářícími stíny vymaluješ víčka až ke klenbě obočí, tvé oči budou vypadat větší a opticky se více otevřou. Nejtmavší odstín použij jako linku, světlejší na víčka, ještě světlejší nanes do míst očního záhybu a nejsvětlejší barvou vystínuj oblast pod obočím.6 hlasů
Vaše hodnocení