Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vytvoř si na tváři krásný pohled za pomoci sexy dlouhých řas. Oblíbené modelky ti poradí, jak na to.

Objev tajemství sexy pohledu úspěšných modelek

Eliška Bučková
zdroj: oficiální zdroj Eliška Bučková
aktualizováno 02.04.2013, 00:00 | 02.04.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Vytvoř si na tváři krásný pohled za pomoci sexy dlouhých řas. Oblíbené modelky ti poradí, jak na to.

„Modelingu se věnuji již řadu let a dlouhé okouzlující řasy mi vždy chyběly, proto jsem tento problém řešila nejrůznějšími řasenkami, ale nikdy jsem nebyla s výsledkem úplně spokojená. Teď již několik měsíců používám sérum No.1 Lash a všechny mé kamarádky i známé se mě začínají ptát, co se svými řasami dělám. Jsou výrazně delší a začínají se i zhušťovat,“ říká krásná modelka Eliška Bučková. Sérum stačí na noc nanést na horní i spodní víčka ke kořínkům řas a již během prvního měsíce uvidíš výsledky. V průběhu třech měsíců dokáže sérum prodloužit řasy až na dvojnásobek jejich původní délky. „Každý týden sama pozoruji drobný růst a těším se, do jaké délky mé řasy nakonec vyrostou,“ pochvaluje si No.1 Lash Eliška Bučková.

 

Eliška Bučková
(Foto: oficiální zdroj)


Sérum No1 Lash díky svému složení a zejména směsi přírodních aminokyselin, zvané nanoPeptidy, proniká do kořínků řas, ty revitalizuje, omlazuje a dodává jim novou energii. Řasové cibulky tak tvoří řasu rychleji, dodávají do řasy více hmoty a díky séru No.1 Lash se významně prodlužuje doba vypadnutí. V séru je obsažena řada dalších látek, díky nimž se omlazuje i pokožka víček, vytváří se vlastní kolagen pro vyšší pružnost a odolnost anebo i melanin, který řasám dává sytější a tmavší barvu. Sérum No.1 Lash je tak velmi efektivním nástrojem, jak za krátkou dobu několika měsíců získat dlouhé a krásné vlastní řasy. Dostaneš ho například na www.krasa.cz za 2.900 Kč.

 

Sérum testovala i naše blogerka! Její recenzi si přečti zde.

 

Sérum No.1LASH
(Foto: Archiv firem)


PŘEČTI SI TAKÉ:

Chceš krásné řasy? Zkus novinku: chloupky z norka!
Trápí tě krátké, nevzhledné řasy? Mám řešení


Chceš mít trendy řasy dlouhé jako panenka, ale ideálně jen za pár korun? K tomu ti nyní stačí jen ta správná řasenka! Heidi Klum představuje řasenku B&B LovelyDoll od Astor pro dramatický vzhled očí s řasami jako vějíře. “Miluji, jak jsou moje řasy objemné, rozdělené a natočené. Ještě výraznějšího efektu docílíte, když řasenku Big & Beautiful LovelyDoll použijete jak na horní, tak spodní řasy a získáte nestárnoucí retro vzhled!”

 

Heidi Klum
(Foto: oficiální zdroj)

 

Řasenka Big & Beautiful LovelyDoll (229 Kč) vytvoří roztomilý, přesto neodolatelně sexy panenkovský look s naprosto nepřehlédnutelnými řasami. Tajemství se skrývá především v unikátním kartáčku. Zaprvé, inovativní krémová textura obsahující kolagen a rostlinný vosk vyživuje řasy, které jsou den ode dne silnější.

 

Řasenka Big & Beautiful LovelyDoll ASTOR
(Foto: Archiv firem)

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

TEST: Jaká řasenka je pro tebe ta pravá?
Jak na krásné oddělené řasy?
TESTUJEME: Nové řasenky na trhu
Doma.cz: Oči jako dynamit: Řasenky a jejich desatero přikázání

 

Zadruhé, jedinečně tvarovaný kartáček řasenky Big & Beautiful LovelyDoll má dolní zaoblenou část, která zachytí každou řasu a vytvoří skvělý objem a horní zakončená bambulkou natočí řasy do neuvěřitelných křivek. Stačí pár tahů a v okamžiku získáš vzhled nevinné panenky!

 

Zkus triky holek, které jejich vzhled živí. Díky tvému novému pohledu se z tebe stane neodolatelná Femme Fatale.3 hlasů
Vaše hodnocení