Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zimní neduhy nás nutí nosit stále teplejší oblečení. Jenže proč zahodit hluboko do skříně něco tak úžasného, jako jsou šortky?

Obleč si šortky i v zimě

Šortky v zimě
zdroj: Pinterest Šortky v zimě
aktualizováno 04.02.2019, 00:00 | 04.02.2019, 00:00 | tej

Zimní neduhy nás nutí nosit stále teplejší oblečení. Jenže proč zahodit hluboko do skříně něco tak úžasného, jako jsou šortky?

Kraťasy sami o sobě moc nezahřejí, ale jsou pohodlné a krásné. Je škoda, když si člověk nemůže vzít něco, co se mu líbí. Pokud ovšem víš jak, nezatracuj je. Dají se pohodlně nosit i v zimě.

 

Kraťasy - 5
(Foto: www.polyvore.com)

 

Co budu potřebovat?

 

Základem je teplé oblečení. Vyber si takové kraťasy, které se hodí k zimnímu outfitu. Nejlepší variantou jsou teplé látky, jako je jeans, manžestr a podobné. Další nutností jsou punčochy, nebo aspoň silonky. Dnes již seženeš i teplé punčocháče snad ve všech možných barvách a provedeních. Zvol si takové, které se budou k šortkám hodit nejlépe. Samozřejmě, že si můžeš zvolit univerzální barvy v odstínech bílé, černé, šedé a hnědé. Ty se hodí snad ke všemu a rozhodně jimi nic nezkazíš.

 

Boty

 

Dalším důležitým doplňkem, bez kterého se neobejdeš je vhodná a teplá obuv. Nejlepší volbou jsou vysoké kozačky, které jsou určené do zimního počasí. Pokud je venku mokro, zvol si nepromokavé a semišové nech raději doma. Barva by měla ladit s celkovým oblečením.

 

Kraťasy - 4
(Foto: www.polyvore.com)

 

Bunda

 

Teplá bunda, kabát nebo vesta. Je jedno, co si ke kraťáskům zvolíš, důležité je, aby ses cítila pohodlně a byla v teple. Záleží, jaké je venku počasí. Barva se může pohybovat od univerzální, pokud máš kraťasy barevné, či naopak.

 

Top

 

Pod bundu si zvol triko, mikinu či svetr, v pokud možno stejné, či podobné barvě. Je totiž dost možné, že se za den někde z bundy vysvlečeš a i spodní vrstva, by se měla k šortkám hodit. Pokud nemáš teplejší bundu, zvol si aspoň pořádně huňatý svetr. Šortky v zimě jsou sice hezké, ale když se u toho budeš klepat jako osika, ostatní se ti akorát vysmějí.

 

Kraťasy - 3
(Foto: www.polyvore.com)

 

Doplňky

 

Šála, rukavice a čepice k zimnímu období neodmyslitelně patří. Nezatracuj je ani v případě, že si hodláš obléknout krátké kraťásky. Barevné kombinace vol takové, aby se s ostatními kousky netloukli. Třeba taková tmavě zelená a modrá nejsou moc dobré kombinace. Leda bys chtěla působit jako rybník.

 

Kraťasy - 2
(Foto: www.polyvore.com)

 

Kraťasy - 1
(Foto: www.polyvore.com)5 hlasů
Vaše hodnocení