Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zajímavý nail design, který si vytvoříš velmi lehce pomocí teplé vody a laků na nehty, je nejen originální, ale také velmi jednoduchý.

Originální design pro tvé nehty: Water Marble nails

TUTORIAL: Water Marble Nails
zdroj: YouTube.com TUTORIAL: Water Marble Nails
aktualizováno 20.01.2012, 14:11 | 20.01.2012, 00:00 | Krásná.cz/HFS

Zajímavý nail design, který si vytvoříš velmi lehce pomocí teplé vody a laků na nehty, je nejen originální, ale také velmi jednoduchý.

Připrav si bílý lak jako podklad (bez bílé vrstvy tolik nevynikne barevný film), a pak plus mínus tři laky, které jdou barevně alespoň trošku dohromady, izolepu, párátko, mističku, kterou můžeš zničit a teplou vodu.


Nejprve si nehty přetři bílým lakem. Nemusíš ho nechat zasychat úplně, stačí počkat dvě, tři minutky. Poté oblep kůžičku okolo nehtů izolepou, co nejtěsněji, pokud možno. Ušetříš si spoustu práce z odlakováváním laku z prstů.
Připrav si snesitelně teplou vodu do misky a nakapej do ní lak. Vždy do prostředka „loužičky“ laku kápni jinou barvu a takto pokračuj. Až budeš spokojená, vezmi párátko a vytvoř si libovolný vzor. Velmi pěkně vypadají srdíčka (a nic jiného se mi zatím ani nepovedlo), ale můžeš barvy i jen zamíchat podle své fantazie.

 

Postup lépe pochopíš z našeho videonávodu.

 


Máš hotovou přípravnou fázi? Výborně! Můžeme začít. Prostě a jednoduše vlož prst do barvy a zhruba deset sekund ho ve vodě drž. Poté přebytečný lak z vody odstraň párátkem, odlep izolepu a chvilku počkej, než lak plně zaschne


Pokud máš čas, pracuj na každém drápku zvlášť. Ale můžeš vzít najednou i ukazováček, prostředníček a prsteníček. Malý typ pro lenochy. ;)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Prodluž životnost svých gelovek
Dlouhé nehty - kýč, nebo módní výstřelek?
Pár rad pro dokonale nalakované nehty


Jediný problém je, že některé méně kvalitní laky se ve vodě nerozpíjí, ale padají v kapkách ke dnu… S tím bohužel nejde dělat nic jiného, než použít jiné. Aspoň tím prověříš laky, které máš doma. Určitě si nechceš na nehty natírat něco nekvalitního.

 

Vyzkoušej také romantický nail design, ideální třeba pro tvé valentýnské rande.

 

 

 A na závěr bych měla prosbičku. Tutorial znám pouze pod anglickým názvem „water marble“. Pokud ale někdo víte, jak se designu říká česky, prosím do komentářů! Díky a hodně štěstí při experimentování.8 hlasů
Vaše hodnocení