Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Různobarevná pírka ve vlasech si oblíbily mnohé světové celebrity, staly se také trendy hitem letních festivalů, který si podmaní vaše srdce.

Podlehněte indiánskému létu: Frčí peříčka ve vlasech!

Peříčkové ozdoby do vlasů - 4
zdroj: oficiální zdroj Peříčkové ozdoby do vlasů - 4
aktualizováno 11.07.2018, 00:13 | 11.07.2018, 00:13 | Krásná.cz

Různobarevná pírka ve vlasech si oblíbily mnohé světové celebrity, staly se také trendy hitem letních festivalů, který si podmaní vaše srdce.

Ptačí pírka vždy měla pro indiány náboženský význam a symbolizovala jejich statečnost, dovednosti a odvahu. Tento módní trend k nám přišel z Ameriky a inspiruje milovnice módy dodnes. Nosí je postavy seriálu Glee, z českých osobností například Helena Houdová, Barbora Hrzánová nebo Ester Ledecká.

 

Nošení pírek ve vlasech jako symbol odvahy a nebojácnosti je individuální záležitostí, nepodléhá trendům, naopak je vnímáno jako jedna z věcí, která podtrhne a zvýrazní osobnost. Pírka svou jemností a nevšedností umocní přirozenou krásu, ženám a dívkám dodají divokost a zároveň plachost indiánek.

 

Peříčkové ozdoby do vlasů
(Foto: oficiální zdroj)


Na den i na měsíce


Pírka můžete zakoupit jako odnímatelné aplikace do vlasů: dají se sehnat jednotlivé pramínky, nebo hotové sponky, čelenky a další aplikace. Bohatý výběr za pěkné ceny (ovšem za cenu i více než měsíčního čekání na objednané zboží) má samozřejmě aliexpress.com, peříčka pořídíte i na českých eshopech (pericka-do-vlasu.cz, postovnezdarma.cz, bestdarky.cz), po hotových ozdobách se podívejte třeba na fler.cz (doporučujeme profil carbickova-bijoux).

 

Fotogalerie

1 / 13 Otevřít fotogalerii

 

ČTĚTE TAKÉ:

Neuvěříš, jaké tetování frčí mezi celebritami! Až ho uvidíš, budeš ho chtít také!
Něžné svatební líčení v boho stylu: Zvládneš ho hravě i sama
V jakých šatech v létě zazáříš? Frčí maxidélky, boho a hippie styl

 

Pírka se ale dají aplikovat i přímo na vlasy, vydrží ve vlasech 3–4 měsíce. Aplikace je velice šetrná, nedochází k žádnému poškození vlasů a hodí se pro všechny délky vlasů.

 

Peříčkové ozdoby do vlasů
(Foto: oficiální zdroj)

 

Ozdoba navíc nijak nepřekáží: můžete si vlasy umývat šamponem, česat, fénovat, kulmovat… Pírka to vydrží. Poptejte se v kadeřnických salonech (službu nabízí například OliOla organic beauty studio) vybírat můžete jak z přírodních, tak barvených pírek různých velikostí.0 hlasů
Vaše hodnocení