Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nechej na své tváří rozzářit uvádí podzimní trendy roku 2014.

Podzimu vládne orchideově fialové líčení! Máš na něj odvahu?

Podzimní líčení
zdroj: Dermacol Podzimní líčení
aktualizováno 23.09.2014, 12:14 | 23.09.2014, 10:01 | Krasna.cz/trm

Nechej na své tváří rozzářit uvádí podzimní trendy roku 2014.

Roku 2014 vládne barva Radiant Orchid (zářivě fialová orchidej), která je směsí fuchsiové, fialové a růžové. Barva ovládla nejen kolekce návrhářů a bytový design, ale dominuje také v doplňcích (tašky, boty, bižuterie) a oblečení. Zkuste experimentovat i při líčení např. se stíny, rtěnkami a laky na nehty právě v tomto odstínu.

 

Podzimní líčení
(Foto: Dermacol)

 

Podle Výkonné ředitelky Pantone Color Institute Leatrice Eiseman charakterizují letošní podzimní trendy atypické a rafinované kolekce barev a jejich kombinací neobvyklých pro podzim. Červená, orchideově fialová, šedomodrá, zelená nebo žlutá – jejich kombinace vám pomůže vytvořit pestrou módní paletu.

 

RTY


Sytá barva rtů dokáže oživit jednoduchý outfit, a vynikne při černobílé kombinaci. Vyberte si rtěnky v odstínech syté orchideové fialové a výrazné červené.

 

Podzimní líčení
(Foto: Dermacol)


Tip vizážisty Dermacol Tomáše Vidy: Nerovnosti rtů vyplňte konturovací tužkou. Použijte rtěnku s intenzivnímí barevnými pigmenty, které dodají rtům sytou a zářivou barvu. Nezapomeňte na třpytivý lesk, který propůjčí rtům svěží a šťavnatý vzhled.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Líčení, co sluší, ale neprovokuje - ideální na první školní den
Jak správně na oční linky, aby tvému vzhledu spíš neuškodily?
Make-up na celý den? Zkus voděodolné líčení!

 

 

OČI

 

Jako základ použijte dlouhotrvající bázi pod oční stíny. Zintenzivní a prodlouží kvalitu líčení, kterou oceníte zejména během deštivých podzimních dní. Minerální oční stíny se třpytivým efektem aplikujte pod obočí, tmavý oční stín na celé pohyblivé víčko a fialový do středu víček. Vytvořte výraznou černou oční linku směrem ke spánkům. Nezapomeňte na řasenku!

 

Podzimní líčení
(Foto: Dermacol)

 

Tip vizážisty Dermacol Tomáše Vidy: Metalické odlesky očních stínů vyniknou, když při nanášení použijete kapičku vody. Použijte je při kouřovém líčení na pohyblivé víčko. Perlové sypké oční stíny obohacené duhovou perlovou texturou dodají očím hedvábný a jemně prozářený vzhled.1 hlasů
Vaše hodnocení