Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jejich jména znáš z luxusních módních časopisů, jejich módu z přehlídkových mol prestižních fashion weeků. Teď si kousky z jejich nové kolekce můžeš vyzkoušet a pořídit i v českých obchodech.

Připrav si peněženku! V českých obchodech pořídíš Gaultiera i Lacroixe

Christian Lacroix pro Desigual, podzim 2014/15 - 37
zdroj: oficiální zdroj Christian Lacroix pro Desigual, podzim 2014/15 - 37
aktualizováno 08.10.2014, 00:44 | 08.10.2014, 00:44 | Krasna.cz/trm

Jejich jména znáš z luxusních módních časopisů, jejich módu z přehlídkových mol prestižních fashion weeků. Teď si kousky z jejich nové kolekce můžeš vyzkoušet a pořídit i v českých obchodech.

Jean Paul Gaultier pro Lindex


8. října se začne v prodejnách Lindex na celém světě, jakož i na webu lindex.com, prodávat výsledek spolupráce mezi společností Lindex a Jeanem Paulem Gaultierem. Obě značky spojily své síly, aby přispěly k boji proti rakovině prsu: 10 % prodejní ceny totiž bude věnováno na výzkum této zákeřné choroby, v České republice peníze získá Alianci žen na projekt Bellis Young.


Společnost Lindex chce svých 60 let v módě oslavit něčím velkolepým, a proto se pro podzimní kolekci 2014 spojila s jedním z největších a nejodvážnějších jmen v módním průmyslu – Jeanem Paulem Gaultierem. "Spolupracovat v rámci oslav našeho 60. výročí založení s takovou legendou světa módy je pro nás veliká čest. Značka Jean Paul Gaultier vyjadřuje energii a sebedůvěru, která skvěle souzní se značkou Lindex a tím, kam směřuje, uvádí Nina Starck, vedoucí Oddělení designu ve společnosti Lindex.

 

Jean Paul Gaultier for Lindex - 12
(Foto: oficiální zdroj)


„Je to báječná a zábavná zkušenost, tvořit pro společnost Lindex kolekci, a zároveň se podílet na boji proti rakovině prsu. Kolekce představuje menší šatník z dílny Gaultiera. Jsou v něm patrné typické prvky mojí práce, které jsou ovšem interpretovány novým způsobem. Najdete tu klasický námořnický proužek, ale také více grafické vzory, na některých kusech v kombinaci s potiskem napodobujícím tetování, což je můj oblíbený prvek,” popisuje Jean Paul Gaultier.


Kolekce Jean Paul Gaultier for Lindex se skládá z dámského oblečení, oblečení pro děti, doplňků a spodního prádla. Kolekce bude obsahovat také Růžový náramek, přičemž na výzkum rakoviny prsu bude věnován celý zisk z prodeje tohoto náramku. Kampaň, jíž svoji tvář propůjčila legendární modelka Karen Elsonová, nafotil Jason Kibbler.

 

Podívej se na modely z očekávané kolekce.

 

Fotogalerie

1 / 11 Otevřít fotogalerii

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Victoria Beckham jako módní návrhářka: Elegantní i barevně odvážná móda
Třináctiletá módní návrhářka
Důležité je najít svůj styl, říká návrhářka sukní. ROZHOVOR


Lacroix navrhl velkolepou kolekci pro Desigual

 

Desigual a Lacroix připravili i v této sezoně něco výjimečné. Kolekci, která je propracovaná, luxusní a v pravém smyslu slova designérská. Kabát, šaty, blůzy i další kousky, které navrhl samotný velký Lacroix můžete mít i ve svém šatníku. Výjimečné materiály, nápaditost a nepřehlédnutelné potisky, střihy i vzory. Nejlepší je to zažít na vlastní kůži.
 

Podívej se na kousky z nové kolekce slavného návrháře:

 

Fotogalerie

1 / 30 Otevřít fotogalerii1 hlasů
Vaše hodnocení