Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Modelka Doutzen Kroes ukazuje, že i bez make-up si zaslouží pyšnit se titulem jedněch z nejrásnějších andílkuVictoria's Secret.

Přirozená krása podle andílka Victoria's Secret. Inspiruj se

Doutzen Kroes - 22
zdroj: isifa.com Doutzen Kroes - 22
aktualizováno 29.06.2013, 00:00 | 29.06.2013, 00:00 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Modelka Doutzen Kroes ukazuje, že i bez make-up si zaslouží pyšnit se titulem jedněch z nejrásnějších andílkuVictoria's Secret.

Přirozeně a bez líčidel jí to opravdu moc sluší. Ani při slavnostních příležitostech to nepřehání s líčením, libuje si rovněž v jednoduchém módním stylu. Omrkni její look v galerii.

 

Fotogalerie

1 / 26 Otevřít fotogalerii

 

Zajímavé je, že osmadvacetiletá Holanďanka byla kdysi rychlobruslařkou. Na těch jsou typické velké svalnaté nohy, což v případě Doutzen naštěstí neplatí.


Doutzen Kroes - 10
(Foto: isifa.com)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nejvíc sexy těla planety! Víme, jak získat jejich křivky
Nejslavnější přehlídka spodního prádla je za námi. Bylo to velkolepé
Prásk.tv: Odešla jsem sama! hájí se andílek Victoria's Secret, který dostal padáka


Jak se vůbec dostala k modelingu? Úplnou náhodou. A na modelkovský věk také dost pozdě. Bylo jí „už“ osmnáct let, když kvůli nedostatku financí zkusila rozeslat své fotky do několika agentur. Moc si nevěřila, ale úspěch se brzy dostavil. A nakonec skončila mezi nejuznávanějšími topmodelkami ve Victoria's Secret. Předtím, než se dostala do New Yorku, o této značce nikdy neslyšela. Dnes fotí kampaně pro ty nejzvučnější značky.9 hlasů
Vaše hodnocení