Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Řasy jsou okrasou každé ženy. Každá z nás má však řasy odlišné od ostatních žen. Některé je mají dlouhé, některé husté, jiné krátké a třeba také nevýrazné a bledé. Naštěstí žijeme v časech, které přejí různým kosmetickým vychytávkám.

Dokonalé řasy na dosah: 5 metod pro neodolatelný pohled

Řasy
zdroj: Thinkstockphotos Řasy
aktualizováno 13.09.2016, 16:51 | 13.09.2016, 16:51 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Řasy jsou okrasou každé ženy. Každá z nás má však řasy odlišné od ostatních žen. Některé je mají dlouhé, některé husté, jiné krátké a třeba také nevýrazné a bledé. Naštěstí žijeme v časech, které přejí různým kosmetickým vychytávkám.

Některé ženy mají to štěstí, že mají krásné a husté řasy. Takovému typu řas stačí pouze jemná vrstva řasenky. Ty z nás, které mají řasy průměrně dlouhé a hustotou se také blíží k průměru, se nabízí široká škála řasenek. Stačí si jen vybrat. Při výběru je důležité se zaměřit na to, zda chceš své řasy prodloužit, dodat jim hustotu či objem.

 

 

Šikovným pomocníkem mohou být i kleště na řasy, které je dokáží nadzvednout a pěkně natočit. Po použití stačí řasy přetřít oblíbenou řasenkou.

 

Pokud máš stále pocit, že jsou řasy navzdory všem radám nevýrazné a bez života, právě pro tebe mohou být správným řešením umělé řasy. I v tomto směru kosmetický průmysl natolik pokročil, že si můžeš vybrat z několika alternativ. Z jakých typů máš na výběr?


Nalepovací umělé řasy
Jsou určeny spíše pro jednorázové použití (ples, svatba a jiná výjimečná událost). V případě, že toužíš po výrazných řasách pouze v konkrétní den či večer. V obchodech najdeš levné alternativy i drahé nalepovací řasy, které můžeš použít opakovaně.

 


Trsy řas

Jejich aplikace by měla být provedena vyškolenou kosmetičkou. Jde o "větvičky" řas, které se lepí na vlastní řasy speciálním lepidlem. Takové řasy mohou vydržet týden až dva a jejich aplikace není finančně náročná.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak správně pečovat o řasy, aby byly krásné
Prodlužování řas: Na co se připravit, než se vydáš do salonu
DIY: Vyrob si vlastní sérum na růst řas


3D řasy

U nás jsou velkou novinkou, avšak své nejslavnější období zaznamenaly před několika lety. Jejich výhodou je fakt, že v případě, že nejsou extrémně dlouhé a husté, jsou téměř k nerozeznání podobné od tvých přirozených řas. Největší nevýhodou je to, že po finanční stránce nepatří mezi nejlevnější alternativy.

 

 

Volba mezi přirozenými či umělými řasami je skutečně pouze na tobě. V případě, že se tvé řasy dají pěkně vytvarovat a prodloužit řasenkou, byla by škoda aplikovat umělé řasy. V některých případech se však žena cítí právě díky umělým řasám sebevědoměji. Výběr je skutečně pouze na tobě.

 

Jsi fanynkou prodloužených řas a necháváš si je pravidelně doplňovat? Co bys poradila dívkám, které o nich zatím teprve uvažují?0 hlasů
Vaše hodnocení