Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Uvažujete o prodlužování řas metodou řasy na řasu? Chtěla bych vám napsat mou zkušenost.

Prodlužování řas: Na co se připravit, než se vydáš do salonu

Prodloužené řasy
zdroj: Archiv firem Prodloužené řasy
aktualizováno 10.07.2013, 00:00 | 10.07.2013, 00:00 | Krasna.cz/Luxury Lady

Uvažujete o prodlužování řas metodou řasy na řasu? Chtěla bych vám napsat mou zkušenost.

Já osobně mám docela štěstí, jelikož mi příroda nadělila tmavé, dlouhé řasy, které jsou i docela pěkně natočené. Takže takové věci, jako jsou kleštičky na řasy, umělé řasy nebo prodlužující řasenka neznám. Jediné, co používám, je řasenka na objem, aby byly řasy krásně výrazné. Ale problémem je moje lenost. Ráno mi trvá cca 10 minut, než si vůbec řasy namaluju, jelikož je musím mít perfektní a výrazné - ano, prostě si na namalování očí potrpím nejvíc. Takže když jsem viděla, že se v poslední době rozmohlo prodlužování řas, říkala jsem si, že je to skvělá příležitost, jak ušetřit po ránu čas a přitom se budit s krásnými řasami. Tak jsem si k narozeninám nechala koupit voucher na tuto metodu.

 

Aplikace probíhala zhruba takto:


• musela jsem přijít odlíčená (logické), následně jsem si lehla na lůžko, které mi připomínalo doktorské, a měla jsem si vybrat délku řas - vybrala jsem si středně dlouhé.
• dále mi paní kosmetička nalepila pod spodní linii řas proužek izolepy - aby mi lepidlo nenateklo do očí.
• a pak už jsem jen zavřela oči a cítila, jak se mi vždy dvě řasy slepují a drží jednu umělou. Nebylo to nic nepříjemného ani bolestného, jen to lepidlo! Kdyby mi náhodou steklo do očí, byla to strašná bolest. Ale paní kosmetička byla šikovná a k žádné nehodě nedošlo.
• Když bylo vše hotovo, mi paní kosmetička sundala proužky izolepy a ukázala mi ,,své dílo“.

 

Prlodlužování řas
(Foto: Archiv firem)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Q&A: Než si necháš trvale prodloužit řasy
Jak získat delší řasy: Čtyři osvědčené triky pro svůdný pohled
Chceš krásné řasy? Zkus novinku: chloupky z norka!


Řasy byly krásné, to ne že ne. Problém byl v hustotě. Jsem prostě zvyklá, že jsou moje řasy opravdu výrazné a husté, což ty umělé řasy bohužel nesplňovaly. Byly takové až potom, co jsem je několikrát přejela řasenkou - takže byly umělé řasy v podstatě k ničemu, když jsem je stejně musela malovat.

 

Další věc, která mi hrozně vadila, byla ta pichlavá bolest, když jsem si přes ty řasy přejela nebo si jen promnula oko. Byla to strašně nepříjemná bolest, která mi vadila ze všeho nejvíc. Takže asi po zhruba pěti dnech bylo rozhodnuto, řasy musely dolů. Když jsem paní kosmetičce řekla, co mi řasy dělají, jen nevěřícně kroutila hlavou a říkala, že to není možné. Bohužel bylo.

 

Prodlužování řas
(Foto: Archiv firem)

 

Takže jsem měla umělé řasy dole. Ale to nebyl konec mého „utrpení“. Když jsem se podívala do zrcadla, zděsila jsem se. Svoje krásné dlouhé řasy jsem měla pryč a místo nich jsem měla milimetrové "chloupky“!

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

TESTUJEME: Sérum pro růst řas
Jak na umělé řasy? Základem je vybrat správný typ!
Doma.cz: Chcete mít řasy jako mrkací panenka?

Sleduj akční ceny na slevových serverech

 

Abych to teda shrnula a jak to vůbec dopadlo... Řasy mi po cca měsíci a půl dorostly (ale to jen díky tomu, že mi rostou poměrně rychle) ale mezitím než narostly, jsem se cítila hrozně - nebyla jsem to já a vypadala jsem opravdu divně. A ano, každý den jsem si nadávala, že jen z lenosti jsem si takhle blbě zničila řasy. Nakonec tedy vše bylo zase jak má, ale už bych do toho nikdy nešla.

 

Článek napsala blogerka Luxy Lady z blogu luxylady2.blogspot.cz.

 

Berte tento článek opravdu jako můj osobní názor a zkušenost. A zajímají mě i vaše vlastní zkušenosti a názory na prodlužování řas. Ráda si je přečtu v komentářích pod článkem.2 hlasů
Vaše hodnocení