Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chtěla by ses v novém školním roce cítit prostě skvěle? Nastartuj novou etapu stylově a osvěž šedivé školní prostředí zábavnými módními kreacemi.

První školní den se blíží! Vytři zrak všem spolužákům a přijď stylová a trendy

Dívka ve škole
zdroj: Getty Images Dívka ve škole
aktualizováno 29.08.2018, 00:00 | 29.08.2018, 00:00 | Tereza Majzlíková

Chtěla by ses v novém školním roce cítit prostě skvěle? Nastartuj novou etapu stylově a osvěž šedivé školní prostředí zábavnými módními kreacemi.

Dochází ti inspirace, čím bys mohla ještě překvapit? Nevadí! Na to máš přeci nás! Nech proudit fantazii a inspiruj se následujícími řádky.

 

1. Chtělo by to něco pohodlného, školáckého a zároveň cool? Zkus staré dobré lacláče!


Seženeš je ve formě lacláčových šatů, kalhot nebo dokonce kraťasů. Doplnit je můžeš jednoduchým tričkem, teniskami nebo klidně botami na podpatku. Schovají bříško, jsou ležérní a působí pohodově.

 

Pro inspiraci: Na instagramu s nimi boduje i americká youtuberka Tia Taylor.

 

Tia Taylor
(Foto: Instagram)


2. A co vlasy? Frčí copánky všeho druhu!


Celý instagram je doslova zaplavený selfíčkama s rasta copánky: po celé hlavě, po stranách, s délkou až pod lopatky, v přírodních barvách nebo zapletené s křiklavě růžovým či modrým kanekalonem. Kanekalon je syntetický materiál podobný pravým vlasům, který se do copánků připlétá, aby celý účes lépe držel a působil objemněji. Copánky si můžeš nechat zaplést v rasta salónech v přírodní nebo více extravagantní variantě. Krásné vydrží asi měsíc. Výhodou je, že si ráno můžeš pospat klidně o pár minut navíc, protože se probudíš již s hotovým účesem.

 

Pro inspiraci: Kouzlo copánkové kštice mezi prvními objevila rapperka Sharlota.

 

Účesy
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

6 originálních účesů pro KRÁTKOVLÁSKY! Na ples i do školy

Jak sladit BUNDU S KABELKOU nebo KABÁT S BATOHEM?

TEST: Jak by měla vypadat tvá ideální školní svačina?


3. Učebnice a něco na zub sbal do praktického trendy batůžku


Konečně je v módě pohodlí. Není nad to všechny učebnice nosit pohodlně na zádech a vyhnout se přetížení jednoho ramene taháním ač elegantní a ženské, ale nepraktické kabelky. Jelikož batůžky jsou aktuálně v kurzu, na internetu i v obchodech si vybere opravdu každá dle svého vkusu a stylu.

 

Batohy
(Foto: Archiv firem)

Lososový, Bonprix, 699 Kč

Růžový s potiskem, Kendoo, 899 Kč

Pruhovaný, Fornarina, 2399 Kč, prodává zoot.cz


4. Nedohlídneš na tabuli? I dioptrické brýle můžou mít šmrnc!


Dobám, kdy dioptrické brýle byly považovány za handicap, už dávno odzvonilo. Brýle s nedioptrickými skly už vyhledávají i ženy bez zrakové vady.

 

Pro inspiraci: Výrazných a extravagantních brýlí se nebojí ani oblíbená autorka food blogu My Cooking Diary nebo youtuberka Makyna016. Ze zahraničních blogerek se na instagramu v brýlích hrdě vyblejskla třeba Melina Winkler.

 

Výrazné brýle
(Foto: Instagram)

 

A jaké trumfy sis na začátek nového školního roku připravila ty? 0 hlasů
Vaše hodnocení