Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čas už se pomalu ale jistě krátí a prázdniny jsou za tebou. V pondělí si znovu na několik měsíců sedneš do lavic. Jak udělat dojem a oslnit své spolužáky?

První školní den v nové škole: Jak si oblečením nepokazit první dojem

první den 4
zdroj: Thinkstockphotos první den 4
aktualizováno 29.08.2015, 00:08 | 29.08.2015, 00:08 | / krasna.cz/kik

Čas už se pomalu ale jistě krátí a prázdniny jsou za tebou. V pondělí si znovu na několik měsíců sedneš do lavic. Jak udělat dojem a oslnit své spolužáky?

Ať už jdeš do staré školy nebo nastupuješ někam jako úplný nováček, první den školy chce udělat dojem každá. Chceš, aby ti to slušelo, aby si tě všiml ten hezký kluk, co sedí v lavici za tebou. Prostě první den chceš zaujmout. To, jak se ten den zapíšeš, ti mnohdy už zůstane do konce studia. Co tedy na sebe?


ČTĚTE TAKÉ:
Rozjasni svůj outfit barevnými doplňky!
Nový elegantní hit: odhalený pupík

Zrádné počasí: jak se oblékat, když je ráno zima a odpoledne horko?
DOMA:
Najděte pravé džíny pro svou postavu! Úzké nebo rovné?


Venku to vypadá, že zavládl už podzim. Těžko se dá očekávat, že v pondělí bude tropické horko. Přesto si na sebe můžeš obléct šaty nebo sukni. Když si k nim vezmeš originální silonky budeš vypadat dobře. Pozor ale na příliš barev. Pokud chceš upoutat pozornost třeba barevnými silonkami, měla bys sukni i celý zbytek outfitu vybírat podle toho. Barvy by měly ladit a nesmí jich na tobě být příliš moc.


první den 3
Šaty Takko 499 Kč (Foto: oficiální zdroj)


Zvolit můžeš i džíny a třeba originální tričko nebo svetr. Pokud chceš obyčejný outfit nějak oživit, tak si k džínům vezmi podpatky nebo originální doplňky. Třeba hodinky nebo divoký pásek, vypadají dobře. S doplňky to ale zase příliš nepřeháněj. Pak bys víc než sex kočku připomínala vánoční stromeček.


první den 2
Triko Ann Christine 249 Kč, rifle H&M 499 Kč, boty Baťa 1199 Kč, kabelka Mar-s 654 Kč (Foto: oficiální zdroj)


Hezky vypadají i legíny. Můžeš si obléct originální barevné a k nim jednoduchou tuniku nebo svetřík. Nebo naopak pořídila sis originální svetřík, který upoutá pozornost? Doplň ho jen obyčejnými kalhoty nebo jednoduchými legínami.


Fotogalerie

1 / 19 Otevřít fotogalerii


Rozhodně si neoblékej něco, co obvykle nenosíš. Chceš se ukázat, ale ne se stát někým jiným než jsi. Pokud máš ráda sportovní styl, nenavlékej se do šatů. V oblečení se hlavně musíš cítit dobře. Pak z tebe ta pohoda bude vyzařovat i navenek. Když se podíváš do zrcadla a řekneš si: „ Dnes mi to sluší!“ okolí tě uvidí stejně tak. Pokud ale z domu vyrazíš s pocitem, že nejsi hezká, pak si totéž budou myslet i ostatní. S tvou vizáží totiž dělají hodně nejenom šaty, co máš na sobě, ale i to, jak se cítíš ve vlastní kůži!
 21 hlasů
Vaše hodnocení