Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V létě je ideální čas pro to, abys nechala své vlasy odpočinout od žehličky. Máme pro tebe účesy, které můžeš vyzkoušet místo žehlení.

Romantické účesy pro dlouhé vlasy

Účesy
zdroj: Thinkstockphotos Účesy
aktualizováno 31.07.2012, 00:03 | 31.07.2012, 00:00 | Krasna.cz/lk

V létě je ideální čas pro to, abys nechala své vlasy odpočinout od žehličky. Máme pro tebe účesy, které můžeš vyzkoušet místo žehlení.

Léto je čas přirozenosti. Nechceme tím říct, že máš chodit zacuchaná tak, jak vylezeš ráno z postele, ale nemusíš úpravou vlasů trávit hodinu, můžeš své vlasy nechat odpočinout od všeho toho žehlení, kterému se oddáváš během školních dní. Máme pro tebe čtyři účesy, které ti zaberou jen pár minut.
 

Jednoduše a rychle
Mokré vlasy rozděl pěšinkou. Nanes tužidlo na zvlnění vlasů. Vlasy vyfoukej difusérem do přirozených vln. Dva prameny vpředu nageluj a zastrč za uši. Ostatní přes ně přehoď. Účes lehce přelakuj, než zaschne, promačkej vlasy ruko pro nedbalý dojem.

 

Gwyneth Paltrow
(Foto: isifa.com)

 

Tento účes je jednoduchý a zabere ti jen pár minut. Možná proto ho tak ráda nosí například herečka Gwyneth Paltrow. Je časově hodně vytížená a přesto musí vypadat skvěle. Pokud jsi na tom jako ona, tento účes je pro tebe ten pravý.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Tipy na zeštíhlující účesy
Špatný střih? Jak vlasy zkrotit, než dorostou
Jednoduché účesy pro dlouhovlásky

Drdol
Udělej si pěšinku na straně. Na temeni vlasy lehce natupíruj a uhlaď, dva prameny nageluj a dej za uši.

 

 

Vlasy sčeš do týla, aby vytvořily jeden pramen. Ten otáčej kolem osy a sepni. Volný konec vlasů vytvoří střapec.

Velká romantika
Vlasy natuž a vyfoukej. Rozděl je uprostřed hlavy tak, aby vypadaly nedbale. Dva přední prameny nech volně kolem obličeje. Vlasy na temeni lehce natupíruj a uhlaď. Vlasy ze stran zasuň za uši a zasponkuj. Účes fixuj lakem se slabým účinkem, aby byly konce vlasů v pohybu.

 

Amanda Bynes
(Foto: isifa.com)

 

Vlasy můžeš vzadu na hlavě zasponkovat různě vysoko, a tak vytvoříš několik různých vzhledů. Tenhle účes sluší například herečce Amandě Bynes, která vlasy spíná až téměř na krku. Spodní prameny lehce navlní, což vyytváří téměř princeznovský dojem.

Slušně a společensky
Uhlaď vlasy voskem, sčeš je dozadu a utáhni gumičkou. Culík stáčej kolem jeho osy, sám se zavine do šneka. Ten připevni sponkami k hlavě. Volné konečky vlasů roztřep do vějířku. Vše zafixuj silným lakem. Tenhle účes nosí Gwyneth na společenské události.

 

Gwyneth Paltrow
(Foto: isifa.com)7 hlasů
Vaše hodnocení