Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jdeš na párty nebo na rande, ale nechceš utrácet za kadeřníka? Nauč se romantické účesy sama doma!

Romantické účesy za pět minut

Krásné vlasy
zdroj: oficiální zdroj Krásné vlasy
aktualizováno 15.09.2014, 16:37 | 15.09.2014, 16:37 | tej

Jdeš na párty nebo na rande, ale nechceš utrácet za kadeřníka? Nauč se romantické účesy sama doma!

Udělat si společenský účes chce trochu zručnosti, ale nic není nemožné. Nemusíš chodit k žádnému kadeřníkovi, ani prosit kamarádky. S trochou cviku si poradíš i sama. Naučíme tě to!

 

Tipy na jednoduché účesy i s podrobným návodem najdeš v přiložených videích.

 

 

Příprava

 

Před tím, než si začneš vytvářet nějaký účes, musíš projít přípravou. Není to nic složitého. Umyj si důkladně vlasy a použij kondicionér. Do ručníkem vysušených vlasů vetři větší množství pěny a vlasy buď vyfoukej, nebo natoč na natáčky a nechej uschnout.

 

 

Potřeby

 

Většinou toho moc nepotřebuješ. Základem je lak na vlasy, gumičky, sponky a tupírovací hřeben. Nejlepší hřeben je ten s ostřejší špičkou na druhé straně, pomocí které si lehce rozdělíš vlasy na několik částí. Gumičky a sponky používej v barvě vlasů, na ozdobu účesu si můžeš zvolit jakoukoliv.

 

 

Tupírování

 

Chceš, aby ti účes něco vydržel? Bez tupírování se neobejdeš. Nevíš jak na to? Vezmi si pramínek vlasů, netáhni je směrem od hlavy a tupírovacím hřeben přejížděj v protisměru růstu. Začni pár centimetrů od hlavy a pokračuj až do požadované délky. Výsledek přelakuj silnější vrstvou laku.
 6 hlasů
Vaše hodnocení