Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Venku už to vypadá, že začíná vládnout šedivý podzim. Jak můžeš zazářit, i když venku nesvítí sluníčko a strhnout na sebe pozornost? Zkus barevné doplňky!

Rozjasni svůj outfit barevnými doplňky!

barevné doplňky
zdroj: Thinkstockphotos barevné doplňky
aktualizováno 27.08.2013, 00:00 | 27.08.2013, 00:00 | krasna.cz/kik

Venku už to vypadá, že začíná vládnout šedivý podzim. Jak můžeš zazářit, i když venku nesvítí sluníčko a strhnout na sebe pozornost? Zkus barevné doplňky!

Barevné doplňky jsou fajn, protože umí oživit jakýkoli nudný outfit. Bojíš se experimentovat a nosit barevná střelená trička nebo kalhoty? Nevadí. Abys nevypadala jako šedá myš, stačí zvolit ty správné doplňky. Nechej se inspirovat našimi typy, díky kterým budeš středem pozornosti. Přitom se nemusíš bát, že jsi to přehnala.

 

Fotogalerie

1 / 28 Otevřít fotogalerii

 

V prvé řadě mysli na to, že bys měla ladit. Například k modrým džínům a modrému triku můžeš zvolit jakékoli barevné doplňky, ale měla bys je sjednotit. Nechceš přeci svítit jako semafor. Buď při výběru střídmá. Není třeba na sebe navěšet řetízky, náušnice, šály a další věcičky. Vypadala bys spíš jako holka od kolotočů, než stylová kráska. Stačí si pořídit pár doplňků a ty kombinovat se svým oblečením.


Šátky, šálky, šálečky


Skvělý doplněk právě pro chladnější počasí. Šála kolem krku tě zahřeje a přitom vypadá moc hezky. Zvolit si můžeš látkové nebo pletené. Dokud je venku ještě celkem teplo dej přednost těm z látky. Vlněné šálky se hodí, když už se objeví první mrazíky. Už nějakou dobu si můžeš kromě obyčejné šály, kterou si kolem krku přehodíš, jak chceš, koupit i tu, kterou zamotal už výrobce. Vypadá vlastně jako náhrdelník a je super v tom, že nemusíš vymýšlet, jak si ji nasadíš.

 

barevné doplňky 2
Modrá Ann Christine 249 Kč, barevná Takko 199 Kč (Foto: oficiální zdroj)


Šála může ladit s tvým oblečením a nebo být naopak vesele barevná. Další doplňky bys ale měla sladit s barvou šály. Přeci jen není potřeba ,mít na sobě všechny barvy duhy!


ČTĚTE TAKÉ:
Nový elegantní hit: odhalený pupík
Zrádné počasí: jak se oblékat, když je ráno zima a odpoledne horko?
Šik na cestách: Módní inspirace z nejkrásnějších měst Evropy
DOMA:
Najděte pravé džíny pro svou postavu! Úzké nebo rovné?


Cinkrlátka a kočičí zlato


Šperky miluje každá z nás. Vypadají hezky a když jsou zajímavě řešeny, tak i originálně. Když nosíš šálu, náhrdelník či řetízek už si nenasazuj. Skombinuj ji raději s náušnicemi nebo něčím na ruku. Hezky vypadá barevný velký prstýnek na ruce sladěný s outfitem. Stačí ti na ruce jeden, nepřeháněj to s výraznými šperky a doplňky!

 

barevné doplňky 3
Brož New Yorker 109 Kč, náhrdelník H&M 299 Kč, hodinky New Yorker 249 Kč (Foto: oficiální zdroj)


Nevěš na sebe příliš mnoho cinkrlátek a doplňků. Vypadala bys spíš jako vánoční stromeček. Buď střídmá. Stačí ti jenom originální hodinky nebo výrazné náušnice. Originálně můžeš vypadat, i když toho na sobě nemáš příliš moc. Stačí, když zvolíš výraznější doplňky.

 

Pásky


Ačkoli se to nezdá, tak i barevný pásek nebo zajímavě řešená spona na něm zaujmou. Nápisy nebo veselé barvičky lákají pohledy. Neobyčejný pásek tak dokáže oživit nudný outfit a dodat mu šťávu. Nezapomínej ale zase na to, že ho musíš sladit s tím, co máš na sobě. Zazářit znamená vyniknout a být hezká, ale ne že ty barvičky budou bít do očí. Dávej si na to velký pozor, protože hranice mezi tím, co je vkusné a co už ne, je docela tenká! Když si nebudeš jistá, nech si poradit kamarádkou, prodavačkou v obchodě nebo třeba mámou.

 

barevné doplňky 4
S mašlí Ann Christine 79 Kč, červemý Bershka 199 Kč, modrobéžový 79 Kč (Foto: oficiální zdroj)

 5 hlasů
Vaše hodnocení