Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš krátké vlasy a chtěla bys vyzkoušet parádní účesy? Poradíme ti jak!

Rychlé účesy pro krátké vlasy

aktualizováno 12.04.2012, 00:00 | 12.04.2012, 00:00 | tej

Máš krátké vlasy a chtěla bys vyzkoušet parádní účesy? Poradíme ti jak!

Samozřejmě se nebavíme o vlasech, které mají maximálně pár centimetrů. Za krátké vlasy se považují i ty, které jsou na mikádo, či nad ramena. Závidíš dlouhovlasým dívkám, že si mohou vytvářet různé účesy? Nemusíš, krásně ozdobit jdou i krátké.

 

 

Budeš k tomu potřebovat tupírovací hřeben, kartáč, pěnu a lak na vlasy, gumičky, sponky a podle potřeby i jiné ozdoby, jako jsou květiny, čelenky a podobně. Samotné účesy nejsou nijak těžké a s trochou cviku je zvládneš i sama. Stačí získat trochu cviku a pořídit si větší zrcadlo.

 

 

Jestli chceš vyzkoušet účes, na který nestačíš sama, popros třeba maminku, sestru nebo kamarádku. V přiložených videích se můžeš naučit patnáct různých účesů, které nejsou nijak náročné prakticky ani časově. Stačí si jednotlivé kroky zapamatovat a naučit se. Vyzkoušej je a uvidíš, kolik možností s krátkými vlasy máš.

 

Případně můžeš využít kadeřnických salónů, třeba z vybereme.cz.
 6 hlasů
Vaše hodnocení