Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ženské triky a zbraně jsou skutečně nebezpečné. Kluci, uhodnete velikost těchto prsou? Určitě ne!

Rychlý trik, jak zvětšit prsa o TŘI ČÍSLA

Jak zvětšit prsa
zdroj: YouTube.com Jak zvětšit prsa
aktualizováno 04.03.2015, 00:02 | 04.03.2015, 00:02 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Ženské triky a zbraně jsou skutečně nebezpečné. Kluci, uhodnete velikost těchto prsou? Určitě ne!

Ženy jsou už prostě takové. Vždy touží po tom, co nemají. Nemají kadeře? Tak si pomohou natáčkami, kulmou, žehličkou, a kdyby zase měly kudrnaté vlasy, tak na ně nadávají, žehlí si je a závidí těm, které je mají rovné. Platí to i o jiných částech těla. Prsa, to je věru citlivá téma.

 

Dnes již není problém nechat si je vylepšit silikonovými implantáty či vlastním tukem. O mnoha dívkách, které se rozhodly pro vylepšenou velikost, to muži ani nevědí. I když si mnozí myslí, že silikony rozeznají na sto honů. Vždyť někdy ani netuší, jak jejich žena, jíž z výstřihu vykukují minimálně fotbalové míče, lže.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Tajemství dokonalého výstřihu? Kouzlení s podprsenkou
Je nutný velký výstřih? NE!
Miley Cyrus se toho nebojí! Na titulce odhalila sexy výstřih
Módní triky: Jak zvětšit poprsí
Máš malá prsa? Nezoufej si!

 

Podprsenky se silikonovými vycpávkami, push-upky, ponožky, kouzlení s make-upem a stínováním - díky tomu všemu si dokážou ženy vyčarovat i o tři čísla větší poprsí. Jenže na co je to dobré? Dělají to pro chlapy či pro svůj dobrý pocit? Nemají náhodou dobrý pocit jen z toho, že po nich muži na ulici pokukují? To je sice příjemné, ale co když už přijde na fyzický kontakt a najednou muž zjistí, že sbalil zajíce v pytli.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jaká prsa se nám líbí?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Líbí se nám silikonová prsa?
Klučičí zpověď: Máme tě rádi bez podprsenky?

 

Dámy, buďte raději takové, jaké jste. Kdo si vás takové neváží, tak vám za to ani nestojí. O tom je přesvědčena i Mary, která na YouTube zveřejnila, jaké triky mohou dámy použít na zvětšení poprsí a také tak varuje muže, aby nevěřili všemu co vidí. Mrkni na její vtipné video. 6 hlasů
Vaše hodnocení