Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Taky miluješ tenhle sexy účes, který je rychlý a zároveň praktický? Byla by škoda ho nosit stále na stejný způsob, když existuje tolik variant!

Sexy culík: 7 tipů, jak ho nosit pokaždé jinak!

Sexy culík
zdroj: Thinkstockphotos Sexy culík
aktualizováno 22.07.2019, 00:00 | 22.07.2019, 00:00 | Krásná.cz

Taky miluješ tenhle sexy účes, který je rychlý a zároveň praktický? Byla by škoda ho nosit stále na stejný způsob, když existuje tolik variant!

Nosíš ho každý den, ale možná netušíš kolik zábavných a slušivých variant můžeš vytvořit. Culík milují všechny slečny! Pokud nenosíš vlasy na krátko, culík ti poskytne luxus rychlého a praktického účesu., který sluší, působí elegantně, ale jeho příprava a údržba během dne zabere minimum času!

Romantika

Culík, který jak kdyby vypadnul z šedesátek, působí opravdu přirozeně žensky a romanticky. Jak na to? Odděl přední pramínky kolem obličeje, které lehce navoskuj, nebo přelakuj. Potom stáhni vlasy do culíku pod temenem hlavy, tak abys vytvořila lehkou retro „bouličku“ na temeni hlavy. Necháš tak krásně vyniknout šíji a krk, proto si dej pozor na kulatá záda.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:


RETRO GALERIE: V čem u vody sváděly naše babičky?

Sexy letní look k vodě: Aqua linky a copánky vedou!

 

Sexy rozcuchaný

Vysoká atraktivní varianta bude slušet ženám s kulatějším typem obličeje. Vyčesané vlasy obličej opticky protáhnou a rozdováděné vlny působí nespoutaně a divoce! Jak na to? Tupíruj, tuž a tupíruj. Do mokrých vlasů vetři tužidlo, lehce je prosuš v předklonu a nakonec vyfoukej na velké natáčky. V předklonu je trošku rozcuchej rukou a zafixuj lakem, potom stáhni vlasy vysoko na „šošolce“. Culík ledabyle utáhni tak, aby nebyl u hlavy příliš ulízlý, ale spíše působil bohatým a nezkrotným dojmem.


Krásné buřtíky


Další rychlé a jednoduché ozvláštnění culíku jsou veselé buřtíky! Jediné, co k tomuto účesu budeš potřebovat je pár gumiček. Stáhni vlasy do culíku, který zagumičkuj ještě několikrát. Za vlasy v jednotlivých buřtících lehce zatáhni, abys vytvořila žádaný objem!

 


Hladký a divoký!

Toužíš po neuvěřitelně sexy provokativní culíku, kterým ohromíš na večírku? Vyzkoušej styl Fergie, nebo Karoliny Kurkové. Jak na to? Vyžehli vlasy dohladka, v předklonu je sepni vysoko nad temenem hlavy. Vlasy navoskuj a ulízni. Odděl jeden pramínek z culíku, kterým obtoč gumičku a zachyť pinetkou pod culíkem.

Na stranu

 

Vyzkoušej variantu s pěšinkou i culíkem na straně. Bude slušet jak rovným tak vlnitým vlasům.

 Punková vlna

 

Další varianta vysokého culíku – tentokrát však odděl patku a vytvoř z ní parádní punkovou vlnu! Jak na to? Patku vyfoukej kolmo k čelu, nebo přes velký kulatý kartáč, zafixuj lakem a načechranou vlnu chytni pinetou buď uprostřed hlavy nebo na straně.

 

Retro

 

Vzpomínka na padesátá a šedesátá léta? S retro culíkem rozhodně neuděláš chybu! Ženský styl s volně padající patkou na straně a ledabyle chycený culík, který dodá účesu na objemu a bohatosti, se hodí i na společenské akce!
 5 hlasů
Vaše hodnocení