Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Musíš nosit brýle a máš pocit, že tě totálně hyzdí a nedá se pod ně atraktivně nalíčit? I s brýlemi můžeš být krásná a svůdná.

Sexy i s brýlemi: Návod na okouzlující líčení

Líčení pod brýle
zdroj: Thinkstockphotos Líčení pod brýle
aktualizováno 18.11.2014, 00:11 | 18.11.2014, 00:11 | Krasna.cz/trm

Musíš nosit brýle a máš pocit, že tě totálně hyzdí a nedá se pod ně atraktivně nalíčit? I s brýlemi můžeš být krásná a svůdná.

Dnes už existuje tak obrovská nabídka brýlí, že se pro každého najdou skutečně takové, které mu sluší a sedí. Nechej si poradit v obchodě, přečti si návody na internetu, jaký tvar si vybrat, neboj se do brýlí investovat – provází tě každý den a nějakou dobu ti vydrží.

 

Brýle jsou výrazným doplňkem, který přitáhne pozornost k tvému obličeji. Proto je dobré vyhrát si nejvíc právě s líčením očí. Že pod brýlemi zanikne? Vůbec ne! Chce to jen už při líčení myslet na to, že budeš mít i brýle, a líčit se podle nich – jejich barvy, tvaru, šířky obrouček, aby pod nimi pracně vytvořené líčení nezaniklo.


Brýle dokáží změnit výraz obličeje. Ale se správně zvoleným líčením budeš mít oči stále svůdné a nápadné, bez ohledu na tloušťku čoček nebo obrouček.

 

Jaká jsou základní pravidla pro líčení očí, když nosíš brýle? Nejdůležitější je, zamaskovat kruhy a váčky pod očima. Brýle totiž vrhají drobný stín, který je ještě více zvýrazní. Vsaď na kvalitní korektor a zmatnění tváře přímo pod očima.

 

Líčení pod brýle

 

Pokud používáš tekutý make-up, mohou ti ho nožičky brýlí na stranách a nosník na nose rozmazávat a vytvářet viditelné šmouhy. Zkus zvolit minerální krémový nebo pěnový make-up. Když se lépe vsaje do pokožky a má tužší hustotu, šmouhatění nehrozí.

 

Zvýrazni také obočí. Hezky se klene nad obroučkami, takže si zaslouží pozornost. Dobře ho pročeš a dodej mu tvar. Sáhni po tmavohnědé tužce a dodej mu objem. K brýlím se rozhodně hodí přirozeně vypadající obočí, takže na tenkou vytrhanou linku radši zapomeň. Stejně už dávno není in.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Skvělé líčení pod brýle
Sluneční brýle: tyhle jsou in!
Brýle jako módní doplněk

 

 

Inspiruj se v následujícím videu, jaké líčení ti bude slušet, pokud jsi tmavovláska.

 

 

Pro blondýnky máme inspiraci v tomto videonávodu.

 

 

Hledáš něco víc šik? Chceš upoutat, zaexperimentovat, nebojíš se trochu odvážnějšího líčení. Výraz tvým očím dodá líčení podle následujícího návodu. Nechej si poradit od Michelle Phan, maskérky a Lancôme velvyslankyně.

 23 hlasů
Vaše hodnocení