Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kylie a Kendall Kardashianovy slaví další úspěch, a to opět v módním průmyslu. Sestry se rozhodly spolupracovat se značkou Topshop a navrhnout jedinečnou kolekci plavek pro léto 2016.

Sexy plavky od ještě víc sexy návrhářek Kylie a Kendall Jenner

kylie a kendall plavky
zdroj: Facebook official kylie a kendall plavky
aktualizováno 26.06.2016, 00:19 | 26.06.2016, 00:19 | ks

Kylie a Kendall Kardashianovy slaví další úspěch, a to opět v módním průmyslu. Sestry se rozhodly spolupracovat se značkou Topshop a navrhnout jedinečnou kolekci plavek pro léto 2016.

Dívky zná snad celý svět, a to díky reality show Keeping Up with the Kardashians, kde se úkázaly i jejich neméně slavné sestry Kim, Khloé a Kourtney Kardashianovy. Celá show měla ukázat život americké smetánky, jak vypadá jejich běžný den. Diváci si reality show na tolik oblíbili, že se Kardashinky staly oblíbenými celebritami nejen v Americe. Jenže sestry jsou velice zběhlé i v módním průmyslu a netrvalo dlouho a začaly navrhovat své vlastní kolekce pro nejznámější módní značky.

 

kylie a kendall plavky - 4
(Foto: Facebook official)

 

Nejmladší sestry Kylie a Kendall se rozhodly spolupracovat s Topshopem a navrhly svoji vlastní kolekci bikin a jednodílných plavek se strategicky řešenými průstřihy, širokými elastickými lemy a sportovními prvky. Nechybí potisky palem a zvířecích vzorů na neoprenu, svítivě kobaltová, nefritová a korálová barva spolu se zlatou, která zvýrazní sluncem políbenou pokožku.

 

Fotogalerie

1 / 9 Otevřít fotogalerii

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vyber si k vodě ty správné plavky
Trendy v líčení na jaro a léto
Letní módní must have nejen k vodě

 

Sestry přiznaly, že inspiraci nabraly především ve slunné Kalifornii a každý look zachycuje letní plážovou náladu města LA. Také hodně dbají na to, aby se všechny detaily hodily ke každé letní příležitosti, jako je plavání, opalování nebo surfování. Samozřejmě celou kolekci doprovází provokativní kampaň. Tak to se máme na co těšit.

 2 hlasů
Vaše hodnocení