Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Také miluješ Eda Sheerana? Rozhodně nejsi jediná! Snad každá druhá dívka by zabíjela proto, aby ho mohla někde potkat. My ale víme, kam na něj! Stačí, když se půjdeš projít po ulicích Los Angeles a můžeš narazit nejen na pravého Eda, ale i na jeho...

Seznam se s druhým Edem Sheeranem! Dostane tě do kolen

Promise Tamang
zdroj: Instagram Promise Tamang
aktualizováno 31.05.2018, 00:00 | 31.05.2018, 00:00 | Krásná.cz

Také miluješ Eda Sheerana? Rozhodně nejsi jediná! Snad každá druhá dívka by zabíjela proto, aby ho mohla někde potkat. My ale víme, kam na něj! Stačí, když se půjdeš projít po ulicích Los Angeles a můžeš narazit nejen na pravého Eda, ale i na jeho dvojníka.

Nebo bychom měli napsat dvojnici? Chceme ti totiž představit make-up artistku Promise Tamang, které se přezdívá lidský chameleon. Díky své zručnosti a make-upu se dokáže přeměnit v kohokoliv, a to doslova! Jeden den ji můžeš potkat jako Eda Sheerana, druhý den na tebe vykoukne v podobě Kim Kardashian a třetí den se bude tvářit jako nezbedná Darla z animované pohádky Hledá se Nemo.

 

Promise Tamang - 13
(Foto: Instagram)

 

Promis Tamang se tomuto koníčku věnuje už sedm let a je znát, že make-up ji doopravdy baví. Své proměny sdílí na Instagramu, na kterém má už přes milion sledovatelů. Navíc její proměny můžeš sledovat i na Youtube, kde Promis krok za krokem ukazuje, jak vytvořit jedinečný look. Věř, že její videa jsou víc než návyková!

 

Promise Tamang - 8
(Foto: Instagram)

 

Promise Tamang - 15
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Make-up značky ideál: Najdi pro sebe ten pravý!
Nanášení make-upu: Prsty, nebo štětcem?
DIY: Neuvěříš, z čeho si můžeš vyrobit populární HOUBIČKU NA MAKE-UP!

 

Promise Tamang - 9
(Foto: Instagram)

 

Na další zdařilé proměny se podívej v naší galerii.

 

Fotogalerie

1 / 15 Otevřít fotogalerii

 1 hlasů
Vaše hodnocení