Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Společenský účes nemusí být složitý. Tento zvládneš i sama!

Slavnostní drdol i pro krátkovlásky

Jednoduchý společenský účes - 3
zdroj: myzeny.sk Jednoduchý společenský účes - 3
aktualizováno 17.02.2013, 00:00 | 17.02.2013, 00:00 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Společenský účes nemusí být složitý. Tento zvládneš i sama!

 

Folkový uzel není komplikovaný a dokonale se hodí pro každou příležitost. Třeba i na ples nebo do tanečních.

 

Čeká tě prodložená nebo ples? Máme pro tebe skvělý tip na nádherný a nenáročný účes, který příjemně doplní každý outfit. Uvolněný styl společenského účesu připomíná romantickou vílu a každé dáme na plese dodá potřebnou uvolněnost.

 

Jednoduchý společenský účes - 2
(Foto: myzeny.sk)

 

Takový volný a zároveň velmi pěkně upravený uzel si na stužkovou vybrala i studentka Adriana a finální výsledek dokonale podtrhl její přirozenou krásu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Pravidelně žehlené vlasy potřebují péči
PLESOVÝ SERIÁL: Nejkrásnější účesy pro všechny délky vlasů
Jak na dokonalé vlny?


Základem jsou dokonalé vlny

 

Naše účesová modelka, studentka Adriana má velmi jemné vlasy, ale přála si mít na své prodloužené nádherné vlny. Kadeřnice jí proto na vlasy nanesla termoaktivní regenerační mléko, které je nejen posílilo, ale zejména ochránilo před teplem fénu a kulmy.

 

Jednoduchý společenský účes - 5
(Foto: myzeny.sk)


Kadeřnice Adrianě vlasy nejdříve natočila kulmou, zejména na koncích. Důležité bylo důkladně zvlnit zejména konce vlasů, aby prameny vlasů něžně padaly kolem obličeje. Takový účes si může udělat každá šikovná slečna sama, stačí jí vhodná kulma, trocha fantazie a trpělivosti při natáčení vlasů.

 

Jednoduchý společenský účes - 4
(Foto: myzeny.sk)

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Nauč se tupírovat vlasy
Žehličky, kulmy a přípravky
Doma.cz: Lepší pleť, vlasy i nehty: Tipy od žen z celého světa

Doma: Účesy Ewy Farné. Který má největší "šmrnc"?

 

"Při tomto účesu jsme kulmou upravili zejména konce vlasů a důkladně je nalakovali, aby vlny držely během celého večera," vysvětlil kadeřník. Adrianě romantický účes velmi slušel, a na rozdíl od pevných a vypnutých účesů působil ležérně a přirozeně.

 

Pro dívky, které nechtějí být strojené

 

"Každý pramen jsme za pravým uchem velmi jemně upevnili sponkami, aby účes vypadal nenuceně. Je to takový folkový styl, tedy nic upnuté ani strojené. Vypadá to tak, jak by si vlasy učesala sama, "dodal kadeřník. Na závěr bylo třeba vlasy důkladně zpevnit lakem na vlasy s vyšším stupněm fixace.


Účes, který kadeřník Adrianě vytvořil, je působivý a zároveň velmi praktický. Během celého večera se nemusela strachovat, že její účes bude působit rozcuchaný a neupraveně.11 hlasů
Vaše hodnocení