Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sláva očí zamlžených kouřem nikdy nevyhasne. Poradíme ti, jak si proměnit oči v kouřový klenot - rychle a jednoduše.

Tajemné oči: Podlehni kouřovému líčení

aktualizováno 16.01.2012, 09:37 | 16.01.2012, 00:00 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Sláva očí "zamlžených kouřem" nikdy nevyhasne. Poradíme ti, jak si proměnit oči v kouřový klenot - rychle a jednoduše.

Připrav si nářadí

 

S jedněmi tmavými stíny moc parády neuděláš. Nejsvůdnější kouřové oči totiž vyrobíš pomocí světlého stínu a několika tónů hnědé nebo šedé. Ta sluší především blondýnkám a modrookým dívkám. Raději než pěnovým aplikátorem oči maluj drobným plochým štětcem, který stíny nanese mnohem precizněji.

 

 

 

 

Krok č. 1


Jemně navlhčenou špičku štětce namoč do nejtmavšího stínu z palety barev, které hodláš použít, a nakresli si jím linku kolem horního i dolního víčka.


 

 

Krok č. 2


Než linky zaschnou, podívejte se nahoru a mrkni. Asi v polovině horního víčka ti tak vznikne otisk. Ten šikovně ohraničí teritorium, které sytě vybarvi středně tmavým matným stínem.

 

 

Krok č. 3


Na zbývající část horního víčka až pod obočí nanes nejzářivější stín z palety.

 

 

 

Krok č. 4

 

Nejsvětlejší stín rozetři kolem vnějšího koutku, oči tak získají na objemu. Světlým stínem potři i dolní víčko; opticky tak zamaskuješ kruhy pod očima.

 

 

Krok č. 5


Celou parádu na horním víčku nakonec jemně přetři vatovou tyčinkou tak, aby zmizely ostré hranice mezi přechody jednotlivých stínů a celkový dojem působil přirozeně. Tyčinkou pak přejeď i po dolní lince.

 

 

 


Tip: Ke kouřovému líčení patří i uhrančivé řasy. Chceš také takové? Řasy natoč kleštičkami a zvýrazni uhlově černou prodlužující řasenkou, kterou na závěr ještě nanes na špičky řas.5 hlasů
Vaše hodnocení