Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mladá dívka si celé 2 měsíce nevyměnila oblečení. Umíte si to představit? Co ji k tomu vedlo?

Tato dívka nosila 2 měsíce jen jeden outfit! Co ji k tomu vedlo?

Marina
zdroj: Instagram Marina
aktualizováno 30.08.2019, 00:00 | 30.08.2019, 00:00 | Foto: Vendula Fantová

Mladá dívka si celé 2 měsíce nevyměnila oblečení. Umíte si to představit? Co ji k tomu vedlo?

Marina Testino má na svém Instagramu mnoho fanoušků. Dívka sdílí stylové fotografie a zároveň se zabývá problémem nadměrné spotřeby. Podle ní vůbec nepotřebujeme tolik oblečení, kolik ho ve skutečnosti máme. Marina si je jistá, že k tomu, abyste vypadaly neuvěřitelně, vám stačí jen pár kousků. Snažila se to dákazat experimentem „One Dress to Impress“.

 

Marina
(Foto: Instagram)


Jak to celé vzniklo? Mladá žena už byla unavená neustálým vymýšlením toho, co si dnes vezme na sebe, jestli jí to bude slušet a bude se v tom cítit pohodlně. Přemýšlela, jestli by jí stačilo nosit jeden oblek po dobu dvou měsíců.

 

Marina
(Foto: Instagram)


Rozhodla se, že bude nosit červené oblečení, aby díky této jasné barvě její projekt přilákal větší množství lidí. Podle ní by si totiž lidé měli uvědomit, jaké množství oblečení zbytečně spotřebují a místo toho by se měli začít zabývat vědomou spotřebou.

 

Marina
(Foto: Instagram)


Když s experimentem začala, tak se jí zároveň líbilo, že každý den přesně věděla, co si dnes oblékne a ušetřila tak spoustu času. Nemusela stát dlouhé minuty před skříní a být zoufalá z toho, že přestože má stovky kousků oblečení, na dnešek se jí nic nehodí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak by tě nalíčil tvůj kluk? KOSMETICKÝ EXPERIMENT
SEXY POKUS: Cizí lidé se navzájem svléknou! Co se stane pak?
Jak nakupovat, aby se oblečení nezničilo hned po prvním vyprání?


Je jasné, že svůj červený oblek musela často prát. Každý den se však poctivě fotila, aby dala najevo, že se jí vybrané oblečení hodí pro všechny příležitosti.


Vypadalo to dobře, když vyrazila na party i pro každodenní trávení času.

 

Marina
(Foto: Instagram)


Ve svém obleku pracovala, bavila se a také relaxovala.

 

Marina
(Foto: Instagram)


Dívka si zpočátku myslela, že ji budou lidé kritizovat za to, že si nemění oblečení. Postupem času ale zjistila, že se vaše okolí vůbec nestará o to, co nosíte. Je to totiž vaše sebevědomí, díky kterému jste krásné, ne trendy, které si obléknete!

 

Marina
(Foto: Instagram)


Na konci experimentu dívka mohla prohlásit, že důležitější je kvalita oblečení a ne kvantita. Díky tomu vám totiž vaše oblíbené šaty vydrží dlouho. Místo pořizování desítek levného oblečení byste si tak měly pořídit jeden kousek, který vydrží roky.


Pomůže její experiment změnit přístup lidí k nakupování?0 hlasů
Vaše hodnocení