Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Technika jde v dnešní době čím dál tím víc dopředu a to rapidním způsobem. Své místo v novinkách si za posledních pár let získaly i beauty produkty, které jsou technicky doslova revoluční. O co jde a je to vždycky drahá sranda?

Technovychytávky: Maska z vesmíru a tiskárna na nehty?!

Překvapení
zdroj: Thinkstockphotos Překvapení
aktualizováno 23.08.2019, 00:00 | 23.08.2019, 00:00 | Karolína Šimečková

Technika jde v dnešní době čím dál tím víc dopředu a to rapidním způsobem. Své místo v novinkách si za posledních pár let získaly i beauty produkty, které jsou technicky doslova revoluční. O co jde a je to vždycky drahá sranda?

V dnešním článku se podíváme na 3 z těchto vychytávek, které si získávají srdce mnoha lidí po celém světě.


Elektrické kartáčky na obličej

 

Pleť na obličeji patří k jednomu z nejcitlivějších míst na celém našem těle. Je tedy třeba se o ní dobře a poctivě starat. Novodobými pomocníky dnešní doby jsou v oblasti skin care bezpochyby elektrické kartáčky. Díky nim se péče o tvou pleť stává ještě účinnější a hloubkovější.


V současnosti existuje nepřeberné množství druhů a dělí se nejenom podle typu pleti. Na trhu se objevují i takové vymoženosti, které ti „zmapují“ tvojí pleť a samy se podle ní zařídí! Jsou sice o něco dražší, ale výsledek opravdu stojí za to. Pokud si tedy budeš chtít podobně chytrý kartáček pořídit, rozhodně se poraď s rodiči a zainvestujte do dražšího, ale kvalitnějšího. Pleť máme přeci jenom jednu, no ne?

 

Náš tip: Doslova futuristicky vypadají například sonické kartáčky na čištění pleti foreo Luna. Na trhu už je model 3, který kromě očisty nabízí i protivráskovou masáž a zkracuje dobu péče klidně jen na jednu minutu. Synchronizovat ho dokonce můžeš s aplikací v mobilu, která ti pomůže personalizovat péči přesně na míru tvé pleti.

 

Pleťová maska
(Foto: Getty Images)

 

Masky z vesmíru

 

Vyživující, hydratující, zpevňující? Nevíš-li jistě, jakou masku potřebuje tvá pleť, opět se můžeš se opět spolehnout na technologie. Ty nejenže pomohou s analýzou pokožky a prozradí, co jí chybí, ale můžeš si dokonce vytvořit masku na obličej na míru jejím potřebám, ale i tvaru obličeje, aby skvěle seděla.

 

Náš tip: Baví-li tě textilní masky, ale často jsou na tebe moc široké nebo prostě nedrží dobře, můžeš si tisknout vlastní. Stačí mobliní aplikací MaskiD naskenovat obličej, připsat, co pleť potřebuje a odeslat. Tuto službu nabízí Neutrogena a pošle ti masku přesně na míru tvému obličeji.

 

Moderní přístroje umí dokonce dostat více z masek, které používáš. Třeba Foreo UFO je vážně mimozemšťan v péči o pleť, nabízí služby doslova nadpozemské. Ochlazuje se nebo ohřívá, svítí zeleným, červeným a modrým LED světlem, a tím zesiluje účinnek masky, kterou spolu s ním aplikuješ na pleť.

 

Make-up bez make-upu?


Máš před párty, narozeninovou oslavou, nebo jen srazem s kamarádkou, stále se ale nedokážeš rozhodnout, jaký make-up look dnes zvolíš? Těmto dobám už dávno odzvonilo, dnešní aplikace totiž umožňují navolit si make-up na zkoušku!


A že jich není málo. S těmito appkami jakoby se před několika lety roztrhl pytel, a není se čemu divit. Je to praktické, jednoduché a chybná „zkouška“ nám nezabere další půlhodinu přeličování. Jak to tedy vlastně funguje?


Úplně jednoduše, většina z těchto aplikací je dostupná zdarma jak na Google play, tak na App storu. Po stažení povolíš přístup k fotoaparátu, nastavíš si selfie mód, no a pak už jen vybíráš a zkoušíš, co ti bude slušet nejvíc! Pecka!

 

ČTĚTE TAKÉ:
Nejčastější omyly při čištění pleti. Vyhni se jim
5 tak trochu jiných využití laků na nehty
Make-up značky ideál: Najdi pro sebe ten pravý!

 

Tiskárna na nehty?


Z trhu známe jistě různé druhy tiskáren, opravdu ale existují i takové, které tisknou na nehty? Ano, opravdu existují. Tento trend přišel před několika lety z Japonska a od té doby je můžeš najít prakticky v každém obchodě s elektronikou!

 

Lakování nehtů
(Foto: Getty Images)


Na nehtech ti pomohou vytvořit nejsložitější vzory či obrázky, a přitom je jejich použití velice jednoduché. Tyto vymoženosti opět fungují s pomocí aplikace, které jsou zdarma dostupné ke stažení. Po propojení tiskárny s tvým telefon máš možnost volit mezi tisíci různými motivy! Některé tiskárny mají dokonce možnost nahrání vlastních obrázků, které si pak můžeš na nehet aplikovat taky. A to nejvíc crazy? Celý proces netrvá více, než minutu (pro jeden nehet)!

 

Náš tip: Kdo si chce vyrobit krásné nehty svépomocí a nespoléhat se na nehtová studia, má před sebou neuvěřitelnou škálu možností třeba díky aplikaci Nail Sticker Creator for Canon. Do speciální vložky se umístí samolepící papír. Stačí jen zadat tisk a za chvíli jsou unikátní nálepky na nehty skutečností. Pro delší trvanlivost je vhodné nehty přetřít bezbarvým lakem.


Co na tyto kosmetické vymoženosti říkáš ty?0 hlasů
Vaše hodnocení