Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tetování je tak trošku risk a výběr motivu i samotného místa je občas běh na dlouhou trať. Motiv, který se ti líbí dnes, se ti za pár let může zprotivit a peripetie můžeš zažívat i s místem tetování. Možná ale existuje jiná cesta. Méně nápadná, al...

Tetování pro stydlivky aneb Podlehni kouzlu BÍLÉHO TETOVÁNÍ

Bílé tetování - 1
zdroj: Pinterest Bílé tetování - 1
aktualizováno 24.07.2017, 00:35 | 24.07.2017, 00:35 | DyA

Tetování je tak trošku risk a výběr motivu i samotného místa je občas běh na dlouhou trať. Motiv, který se ti líbí dnes, se ti za pár let může zprotivit a peripetie můžeš zažívat i s místem tetování. Možná ale existuje jiná cesta. Méně nápadná, ale zároveň stále atraktivní. Představujeme ti bílé tetování, které si doslova podmanilo celý svět.

Nemysli si, že jde o "náhražku" klasického tetování. Bílá kérka je rovnocenným soupeřem černého tetování. Jenom je určena pro jemnější stvoření, která nechtějí do světa vyvolávat, že mají tetování. Pokud toužíš po intimnějším obrázku, který na těle bude především pro tvoje potěšení, pak je tato verze tetování stvořená přímo pro tebe.

 

Bílé tetování
(Foto: Instagram)


V současné době je velmi populární i mezi celebritami. Pyšní se jím herečka Angelina Jolie, modelka Kate Moss nebo třeba zpěvačka Rihanna. U nás si ho můžeš všimnout například na blogerce Pavlíně Jágrové.

 

Bílé tetování - 8
(Foto: Pinterest)


Jak probíhá tetování?
Největší rozdíl je především v tom, že tatér používá bílý inkoust. Jinak celý proces probíhá podobně jako u klasického tetování. Dej si jenom pozor na to, abys zvolila opravdu profesionální tatéra, který má s bílým tetováním zkušenosti. Většinou se při jeho tvorbě nepoužívají žádné šablony, a tak by ti lajk mohl vytetovat něco, co se ani zdaleka nebude podobat tvé představě. S bílým tetováním si lze i hrát, a tak ti tatér může na kůži vytvořit zajímavé stínování, které bude vypadat působivě.


Je vhodné pro všechny?
Možná tě překvapí, že bílé tetování je vhodnější spíše pro bledulky, které mají opravdu světlou pleť. Pokud se velmi dobře opaluješ a tvá pleť je spíše snědší, pak raději vsaď na če tetování, které na tvé pokožce bude vypadat daleko lépe než bílá verze. Bílému tetování by se měli vyvarovat také lidé, kteří mají mnoho pih a znamének.

 

Bílé tetování - 9
(Foto: Pinterest)


Druhá strana mince

Jak už bylo řečeno, bílé tetování je opravdu skvělou možností pro všechny, kteří nechtějí, aby jejich tetování bylo permanentně na očích. Na druhou stranu má i několik nevýhod. Po jeho aplikaci bývá kůže velmi podrážděná a červená. Je důležité, aby ses zaměřila na hojení jizviček. Dále měj na paměti, že bys bílé tetování neměla vystavovat slunečním paprskům. Zvol si tedy místo, které bude schované, a slunce se k němu nedostane.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nechtěné tetování? Zbavte se ho jednou provždy!
Tetování pro páry. Ano nebo ne?
Galerie NEJBIZARNĚJŠÍCH tetování


A co si vytetovat?

V bílé barvě bude vypadat snad každý motiv perfektně. Je jenom na tobě, co se ti líbí a k jakému motivu máš vztah. Raději zvol menší obrázky, které v bílé barvě vypadají jemně a roztomile. Skvěle budou vypadat i drobné citáty, které v bílé barvě nejsou tak "křiklavé" jako v černém provedení. Na internetu najdeš mnoho inspirativních obrázků, ale my jsme pro tebe vybrali ty nejzajímavější z nich. 

 

Podívej se do naší galerie. 

 

Fotogalerie

1 / 14 Otevřít fotogalerii

 



1 hlasů
Vaše hodnocení