Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Trápí tě tvar tvého obličeje a toužíš po jeho optickém zeštíhlení? Poradíme ti, které účesy ti pomohou!

Tipy na zeštíhlující účesy

aktualizováno 25.06.2012, 00:00 | 25.06.2012, 00:00 | tej

Trápí tě tvar tvého obličeje a toužíš po jeho optickém zeštíhlení? Poradíme ti, které účesy ti pomohou!

Každý není se svým tvarem obličeje stoprocentně spokojen. Nemusíš být obézní, aby ti vadil kulatý a široký obličej. Můžeš být ovšem v naprostém klidu, všechno je možné v rychlosti napravit díky správné volbě účesu. Vyber si svůj oblíbený, který ti bude slušet.

 

Rovné jako hřebíky

 

Rovné a dlouhé vlasy ti opticky zúží a prodlouží obličej. Nezáleží vůbec na tom, pro jakou barvu se rozhodneš, bohatě postačí, že budou rovné a dlouhé. Mysli ovšem na to, abys to nepřehnala. Vlasy pod zadek jsou sice někdy hezké, ale příliš dlouhé vlasy ti obličej rozhodně nezúží.

 

 

Ofiny

 

Rovně střižené ofiny ti v žádném případě obličej nezúží a měla bys je zavrhnout dřív, než tě to vůbec napadne. Jestli toužíš po nějaké ofině, sáhni raději po delší patce nebo šikmé ofině. Rovně střižená ofina ti obličej ještě víc zakulatí.

 

Sestříhané vlasy

 

Další skvělou volbou jsou sestříhané vlasy, které ti obklopí celý obličej. Nejkratší pramínek by měl být ovšem až u brady, ne výš. Je žádané, aby sestříhané vlasy byly rovné, protože u kudrnatých tohoto efektu nedocílíš.

 

 

Culíky

 

Zkus si někdy vlasy sepnout do culíku nebo pořádného drdolu a odkryj svůj krk. Obličej bude okamžitě užší. Skvělou volbou je také vyčesání vlasů co nejvýše.

 

Hrátky s barvami

 

Zeštíhlit obličej dokáží i barevné odstíny. Není vhodné mít jednu barvu, ale žádanější je docílit jemných barevných pramínků. Nechej si pár proužků prosvětlit tak, aby to vypadalo jako barvy od slunce.


 5 hlasů
Vaše hodnocení