Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Prsa jsou brány jako ozdoba ženy, jenže ne každá má takový pocit. S velkými ňadry je občas potíž. Podívej se, jak je zamaskovat!

GALERIE: Trápí tě velká prsa? Poradíme ti, jak se oblékat!

Problém s velkými prsy mají především mladé dívky. V pubertě se jim plochý hrudník změní v plné trojky a poté se dívky často za své prsa stydí.


Vhodná podprsenka
Jeden z největších problémů je sehnat vhodnou podprsenku, která skvěle sedí a to není žádná legrace! Připlať si a pořiď si kvalitní podprsenku, která bude tvým prsům naprosto sedět. Podprsenka by tě neměla škrtit a zařezávat se. Vhodné jsou široké ramínka, která poskytnou dostatečnou oporu.


Kouzla barev
V oblasti hrudníku vsaď na tmavé barvy, které tvá prsa opticky zmenší. Můžeš nosit tmavě modrou, vínovou, šedou, černou. Vyhýbej se vzorům v oblasti hrudníku a to především vodorovným proužkům, které by na tvé prsa více upozornily.


Výstřih Ano x Ne?
Samozřejmě není nutné se vyhýbat výstřihům, ale mysli na to, aby nebyl příliš velký! Velké výstřihy na velkých ňadrech působí vulgárně. Zvol raději decentní výstřih, nejlépe do véčka.


Oversize věci

Pokud si majitelka většího hrudníku, tak se raději vyhýbej volným střihům. Široké tuniky vytvoří z tvé postavy nevzhledný balón a budeš působit tlustě. Pokud přece jenom chceš nosit volné věci, přepásej je v pase. Vytvoříš tak krásnou, ženskou siluetu.


Jednoduchost

Čím jednodušší top zvolíš, tím líp. Volánky, pruhy, geometrické tvary ti jen přidají na objemu. Raději dávej přednost jednoduchých halenkám, které můžeš doplnit o zajímavé doplňky, díky kterým svůj outfit oživíš.