Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Prázdninové líčení si žádá změnu. Neboj se třpytek, bronzeru a své nové vyletněné tváře.

Třpytivý sluneční make-up

aktualizováno 20.06.2011, 13:47 | 20.06.2011, 03:33 | Krasna.cz/trm

Prázdninové líčení si žádá změnu. Neboj se třpytek, bronzeru a své nové vyletněné tváře.

Během školního roku nejspíš volíš spíš decentní a neutrální líčení. V létě se ale nemusíš bát ani výraznějšího make-upu. Upoutat nemusíš ale jen křiklavými barvami. Zůstaň věrná přirozenému líčení a pohraj si se svou tváří podobně, jako si s ní pohrávají paprsky slunce.


Třpyt zlata a bronzu, lesk rtů, červeň tváří – to je to, co ti bude v létě slušet. Nestyd se zvýraznit odstín své pleti a dopřát jí zdravou barvu.


Samoopalovací krém


Klidně trochu pomoz sluníčku a pořiď si opálený look pomocí samoopalovacích přípravků a tonizujících krému. Bledá pleť se sice nosí, v létě ale budeš působit trochu nezdravě. Samoopalovací přípravky ti skvěle poslouží, i pokud trpíš přecitlivělostí či alergií na sluníčko a opalovat se moc nemůžeš.


Nejprve své pleti dopřej peeling, abys ji zbavila odumřelých buněk, a pak pomalu začni používat přípravek ideální přesně pro tvou pokožku. Vybírej nejen podle typu pleti, pro kterou je určený (existují např. přípravky pro mastnou pleť, které ji tolik nezatěžují, a navíc ji zbavují přebytečného lesku), ale i podle odstínu své pokožky.


Pečlivě si prostuduj návod k použití, ať si nezpůsobíš nějakou alergickou reakci, nebo abys neměla na obličeji barevné a nesouměrné fleky.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Sváděj barevnými rty
Letní trendy: Barevné líčení očí
Jak se líčit v létě?


Třpytivý bronzer


Bronzující pudr obsahuje jemné zlatavé třpytky, které odrážejí světlo a dodávají tvé tváři zdravý a svěží look.


Aby sis ho na tvář nenanesla příliš, je k jeho aplikaci ideální široký štětec. Abys dosáhla efektu jemně opálené pleti, nanášej ho pouze na ty části, které se ti na obličeji skutečně opalují – tedy na lícní kosti, nos, čelo a spánky. Pokud bys ho aplikovala na celý obličej, budeš působit dojmem masky.

 

Jak nanášet bronzer? Mrkni na videonávod.

 

 

Rty k nakousnutí


V létě určitě nezapomínej na rty. Budou jim slušet nejen třpytivé lesky, ale i odvážné barvy. Vyzkoušej temně ostružinovou, fuchsiovou nebo mandarinkovou. U oranžových odstínů ale pozor, trochu ztmavují zuby, takže pokud nemáš zoubky jako perličky, mohla bys jim pořídit nepěkný žlutý nádech.


Orámuj oči


Kouřové líčení má letos trochu útlum. O prázdninách budou kralovat osvěžující barvy moře. Modrá, azurová, smaragdová, tyrkysová a zelenkavá dodají tvým očím nevšední pohled.
Každá si letos přijde na své. Hnědoočkám bude slušet tyrkysová, zelenookým dívkám kontrastní modrá a modroočkám naopak libovolná zelená.


Jestli chceš spíš méně nápadnou barvu, neboj se zlaté, bronzové nebo jakékoli béžové či pudrové s lehkým třpytivým efektem. Kromě třpytek letos pofrčí i perleťové nádechy.2 hlasů
Vaše hodnocení