Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Top Knot Bun, neboli vysoký drdol, se v poslední době stal účesovým trendem. Zamilovaly si ho i celebrity.

TUTORIAL: Top účes celebrit: vysoký drdol

Celebrity nosí Top Knot Bun
zdroj: isifa.com Celebrity nosí Top Knot Bun
aktualizováno 10.11.2012, 00:00 | 10.11.2012, 00:00 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Top Knot Bun, neboli vysoký drdol, se v poslední době stal účesovým trendem. Zamilovaly si ho i celebrity.

Vysoký drdol je hitem této sezóny. Milují ho zejména celebrity jako Jennifer Lopez, Nicole Richie, Victoria Beckham, Fergie, Cheryl Cole, s oblibou ho nosí i Kim Kardashian.

 
Inspiruj se u celebrit. Příklady vysokých drdolů najdeš v následující galerii.

 

Fotogalerie

1 / 11 Otevřít fotogalerii

 

Tento pohodlný a velmi vkusný účes se těší popularitě pro své mnohostranné využití - budeš v něm vypadat super v džínách a tričku, ale i v slavnostní róbě, například během stužkové nebo plesu.

 

Jak si vysoce vyčesaný drdol zvládneš udělat i sama? Máme pro tebe instruktážní videa, se kterými to dokážeš. Nemusíš tak vyhazovat peníze za kadeřnici, a přitom okouzlit parádním a trendy účesem.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Drdol z copu. FOTONÁVOD
Jaké účesy se budou nosit na podzim?
Trendy účesy: diktát asymetrie

 

Základem jsou dlouhé, ale postačí i polodlouhé vlasy. Pomoci si můžeš i vlasovými klipy. Na slevových serverech je seženeš za přijatelné ceny.

 

Dále budeš potřebovat hřeben, lak na vlasy, pevnou gumičku, případně dvě a obyčejné sponky. Účes zvládneš doslova za pár minut.

 

Postup:

 

1. Vyčeš své vlasy nahoru, klidně se při tom předkloň, půjde ti to lépe. Vlasy stáhni do ohonu gumičkou v místě nejvyšší úrovně hlavy. Nastříkej si na ruce lak na vlasy a rychle dlaněmi přejeď a uhlaď vlasy po celé hlavě.

 


2. Ohon z vlasů rozděl na několik pramenů a ty u gumičky mírně natupíruj. Potom culík chyť a obtoč ho kolem gumičky tak, aby vznikl drdol.

 

3. Sponkami vlasy upevni směrem do středu drdolu tak, aby nebyly vidět. Nakonec drdol a celé vlasy nastříkej lakem na vlasy.


Náš tip: Drdol si vyčaruješ i tak, že místo ohonu si upleteš cop, ten pak zatočíš do drdolu a upevníš sponkami a nalakuješ.

 

Drdol si vytvoříš i z polodlouhých vlasů:

 13 hlasů
Vaše hodnocení